Минулої доби у Хмельницькому викрали дев’ять каналізаційних кришок
Вівторок, 27 березня 2018, 14:33
altМинулої доби, 26 березня, у місті відбулася масова крадіжка кришок люків із водопровідних та каналізаційних колодязів. Так, найбільше було викрадено кришок на вул. Кам'янецькій, 100 (3 шт.), по 2 кришки недорахувалися на вул. Кам'янецькій, 104, вул. Сковороди, 9/3 та на вул. Гагаріна, 26.
Наразі заяви від МКП “Хмельницькводоканал” передано до поліціїї, яка має встановити осіб, причетних до злочину, та призначити покарання для винних у скоєному. Одним із найважливіших чинників у питанні таких крадіжок — економічні втрати. Для підприємства люк разом із кришкою обходиться у 2600 грн. з ПДВ. Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” вкотре закликає мешканців міста не скоювати подібних зловмисних дій. Крадіжка кришок люків — це злочин, за який встановлено кримінальну відповідальність — від арештів та штрафів до позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років (ст. 185 Кримінального кодексу України, “Крадіжка”).
Крім цього, адміністрація підприємства нагадує про необхідність бути обачними та обережними і обов'язково повідомляти на аварійно-диспетчерську службу МКП “Хмельницькводоканал” за номерами телефонів: 78-75-10 та 1567, а також на сторінці "Хмкельницькводоканалу" у Фейсбук  та на платформу“Відкрите місто”.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02