Developed by JoomVision.com

Громадська рада

 

29000, вул. Гагаріна, 3, каб. 209, тел.: (067) 9323192

ел. пошта:gromradamisto@ukr.net

Голова громадської ради – Богачук Володимир Якович

Структура громадської ради

Склад громадської ради

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
Протокол № 9 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 27 лютого 2018 року

Протокол № 9

засідання Громадської  ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради

від  27 лютого 2018 року

 

Місце проведення: мала зала ХМР

Час проведення: 17.00 год.

Всього членів ради: 51 чол.

На засіданні  присутні: 40 чол.

Запрошені: заступник генерального директора-директор речового ринку ХМСТ ’’Кооператор», депутат Хмельницької міської ради Мельник С.Г., начальник управління житлово-комунального господарства  Новачок В.П., заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Назаров Р.Г.

Головує: Богачук В.Я. голова Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Слухали: Богачука В.Я., який озвучив проект порядку денного чергового засідання, запропонований правлінням ради.

1. Про організацію роботи по забезпеченню дорожнього руху та пропускної спроможності вулично -шляхової мережі, облаштування заїзних кишень на зупинках громадського транспорту, ремонти доріг і т.д.

2. Інформація адміністрації центрального продовольчого ринку щодо проблематики паркування ТЗ по периметру  ринку, варіанти розв’язання ситуації, яка склалася на сьогодні.

3. Звернення до власників щодо ремонтів і відтворення роботи громадських вбиралень на центральному залізничному вокзалі та на території біля ТЦ ’’Либідь- Плаза’’.

4. Інформаційний запит щодо організації вивозу твердих побутових відходів в мікрорайоні ’’Ружична.’’

5. Звернення до міського голови щодо будівництва спортивного об’єкту на 2500 осіб в районі ТЦ ’’Таврія’’.

6. Звернення до Президента України щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в частині пункту 15 статті 12.

7. Звернення до голови Хмельницької обласної адміністрації щодо присвоєння звання «Народний артист України» землякам-артистам Братам Гжегожевським.

8. Різне

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

Слухали: Богачука В. Я.,  який запропонував на прохання Мельника С. Г. друге питання порядку денного розглянути як перше у зв’язку з браком часу доповідача (прохання підтримано).

1. Слухали: Інформацію  заступника генерального директора-директора речового ринку ХМСТ ’’Кооператор’’ депутата Хмельницької міської ради Мельника С.Г. щодо проблематики паркування ТЗ по периметру центрального  продовольчого ринку , варіанти розв’язання ситуації , яка склалася на сьогодні.

У своєму виступі Мельник С .Г . роз’яснив основну причину відсутності парковок  та невиконання раніше прийнятих зобов’язань. Перше це непередбачене будівництво 2-х житлових будинків (забудовники Рауш і Крутилко) на територіях, що межують з ринком. По друге – було заплановано  під парковку частину вул. Проскурівського підпілля в зв’язку з чим ми облаштували торгівельні місця на території нашого ринку , але питання не вирішене. Окрім цього згідно чинного Законодавства України питання визначення місць парковок ТЗ передано у відомство органів місцевого самоврядування. Проте, ми від своїх обіцянок не відмовляємося і станом на сьогодні розробляється проект на облаштування стоянки автомобілів на 150 місць над торгівельними рядами на території ринку.

Також, Мельник С.Г. надав вичерпні відповіді на питання, що задавалися йому як доповідачу.

Вирішили: Інформацію  заступника генерального директора-директора речового ринку ХМСТ ’’Кооператор’’  Мельника С.Г- взяти до відома.

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

2. Слухали: Начальника управління житлово-комунального господарства  Новачок В.П.- Про організацію роботи по забезпеченню дорожнього руху та пропускної спроможності вулично -шляхової мережі , обладнання заїзних кишень на зупинках громадського транспорту, ремонти доріг і т. д.

Новачок В.П. дав короткий аналіз по проведених роботах по забезпеченню дорожнього руху та пропускної спроможності вулично -шляхової мережі , обладнання заїзних кишень та тендерних закупівлях . Розповів про плани робіт на 2018 рік - 11 заїзних кишень, 6-павільйонів очікування. Особливу увагу звернув на проведення капітальних та поточних ремонтів вулиць , пріоритетність у визначенні доріг, проблеми при проведенні ремонтів(перенесення тепловодомереж , магістралей зв’язку та енергетики), передбачене фінансування та об’єми робіт . Наголосив на запланованих щорічних ремонтах вулиць у мікрорайонах міста Лезневе , Ружична , Книжківці, Гречани та наданні переваги суцільним ремонтам дорожнього покриття, на які передбачено 30 млн.грн. Окремо відмітив, що проблеми зливових каналізацій, облаштування пішохідних переходів ,світлофорів, знаходяться під щоденним контролем управління ЖКГ.

Новачок В.П. надав вичерпні відповіді на питання, що задавалися йому як доповідачу, та прийняв на контроль озвучені проблеми,  що потребують нагального вирішення.

Вирішили: Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства Новачка В.П. прийняти до відома.

Голосували:  ’’За’’- одноголосно.

3. Слухали: Богачука В.Я. - Про проект Звернення до власників щодо ремонтів і відновлення роботи громадських вбиралень на центральному залізничному вокзалі та на території біля ТЦ ’’Либідь- Плаза’’.

Вирішили: 1.Текст звернення до дирекції вокзалу ст. Хмельницький  щодо ремонту і відновлення роботи громадської вбиральні на території  центрального  залізничного вокзалу – затвердити (друкований текст додається до протоколу).

2 .Направити  в Управління земельних ресурсів та земельної реформи запит щодо надання інформації про власника земельної ділянки біля Т.Ц, «Либідь - Плаза» , на якій розташована громадська вбиральня.

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

4. Слухали : Богачука В.Я. Про проект інформаційного запиту щодо організації вивозу твердих побутових відходів в мікрорайоні ’’Ружична.’’

Виступили: Молотай О.С., Ковальчук Р.В.

Вирішили: Зміст інформаційного запиту щодо організації вивозу твердих побутових відходів в мікрорайоні ’’Ружична.’’ затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

5.  Слухали : Богачука В.Я.- Про проект Звернення до міського голови щодо будівництва спортивного об’єкту на 2500 осіб в районі Т Ц ’’Таврія’’.

Виступили: Швець В.Ф.

Вирішили : Зміст Звернення до міського голови щодо будівництва спортивного об’єкту на 2500 осіб в районі Т Ц ’’Таврія’’ -затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

6 . Слухали: Папугу О.Д. - Про проект Звернення до Президента України щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни , гарантії їх соціального захисту» в частині пункту 15 статті 12».

Вирішили: Зміст Звернення до Президента України щодо виконання Закону України «Про статус ветеранів війни , гарантії їх соціального захисту» в частині пункту 15 статті 12» -затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

7. Слухали : Богачука В.Я. - Про проект  Звернення  до голови Хмельницької обласної адміністрації щодо присвоєння звання «Народний артист України» землякам-артистам Братам Гжегожевським.

Вирішили: Зміст Звернення до голови Хмельницької обласної адміністрації щодо присвоєння звання «Народний артист України» землякам-артистам Братам Гжегожевським. -затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-39; Проти-0; Утримались-1

8. Слухали: Богачука В.Я., який озвучив відповіді на запити надіслані управлінським структурам на попередньому засіданні:

- Відповідь від КП «Хмельницьктеплокомуненерго» щодо калькуляції цін на проведення робіт по встановленню приладів обліку (лічильників)- (друкований текст додається до протоколу);

- Відповідь від ДП І м .Хмельницького щодо доступу певних структур виконавчого комітету до бази даних платників податку за земельні ділянки-(друкований текст додається до протоколу);

- Відповідь від Верховної Ради України щодо надання права на земельні ділянки під багатоквартирними житловими будинками-(друкований текст додається до протоколу);

- Відповідь від Верховної Ради України щодо грошової компенсації за  земельні ділянки учасникам бойових дій відповідно до Законопроекту №7511) - (друкований текст додається до протоколу);

Голова Громадської ради                                                     В. Богачук

Секретар засідання                                                              П.  Янковенко

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02