Обговорення проекту змін до бюджету міста Хмельницького на 2018 рік
Четвер, 29 березня 2018, 18:11

 

Відбулася презентація та обговорення проекту змін до бюджету міста Хмельницького на 2018 рік. На квітневій сесії Хмельницької міської ради депутати розподілятимуть між галузями 275,6 млн грн. Передувало сьогоднішній презентації обговорення змін до міського бюджету з головними розпорядниками коштів. Кожен мав змогу прийти і послухати на які галузі і чому спрямують фінансові ресурси.
Заступник міського голови Андрій Бондаренко повідомив, що проект змін до бюджету міста Хмельницького включає перерозподіл усього потенційного фінансового ресурсу міста до кінця 2018 року. Також охарактеризував загальну тенденцію, яка спостерігається для всіх місцевих бюджетів. «Тенденції для місцевих бюджетів досить невтішні, ми маємо чимало нових навантажень на бюджет, які раніше покривалися з державного. І, як наслідок, цьогорічний бюджет розвитку буде на 100 мільйонів гривень менший, ніж він був у минулому році, було 520 мільйонів, а цього року – 420 млн грн», – зазначив Андрій Бондаренко.
Начальник фінансового управління Сергій Ямчук зазначав, що додатковий фінансовий ресурс складається з кількох джерел, основне  – це очікуване перевиконання дохідної частини, за прогнозами фінуправління до кінця року становитиме 139,3 млн грн, наявне перевиконання власних коштів становить 34,3 млн грн, вільні лишки – 94,5 млн грн та трансфер з державного та обласних бюджетів сягає семи з половиною мільйонів.
Значну частину спрямують на житлову-комунальну сферу. Детальніше про розподіл коштів між галузями у слайдах.
 
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02