Юні велосипедисти Хмельницького вибороли 29 медалей на чемпіонаті України в Миколаєві
Середа, 04 квітня 2018, 11:28
altУ місті Миколаїв відбувся командний чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед юнаків і дівчат та молодших юнаків і дівчат, який тривав з 29 березня до 1 квітня. Від міста Хмельницького участь у змаганнях взяла дитячо-юнацька спортивна школа департаменту освіти та науки. В перший день змагань проходила парна гонка на час - 10 кілометрів для старшої та 5 кілометрів для молодшої вікової групи. Серед молодших юнаків друге місце посіли Давид Звірановський і Олександр Кришталь. Серед дівчат молодшої групи чемпіонські медалі отримала Віолетта Кондрут. Зовсім трошки не вистачило до призового місця нашим юнакам Стецюку Вадиму і Савчуку Івану, вони посіли 4-те місце. Наступного дня на спортсменів очікувала групова гонка з вибуттям (30 кілометрів). Серед старших юнаків Стецюк Вадим посів третє місце. Серед молодших юнаків друге місце посів Звірановський Давид. Серед молодших дівчат Віолетта Кондрут посіла третє місце.
Командна гонка третього змагального дня принесла 10 медалей. Докладніше.