від 16.04.2018 № 106-р "Про проведення в місті Хмельницькому Дня довкілля та дня благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля»"
Вівторок, 17 квітня 2018, 11:14

 

 

Україна
Хмельницький міський голова
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2018 № 106-р

Про проведення в місті Хмельницькому Дня довкілля та дня благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля»

 

З метою покращення санітарно-екологічного стану міста, керуючись Указом Президента України від 06.08.1998 р. № 855/98 «Про День довкілля», розпорядженням КМУ від 31.03.2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів», розпорядженням Хмельницької ОДА від 29.03.2018 р. № 340/2018-р «Про проведення в області щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», в рамках акції «За чисте довкілля»:

1. Провести 21 квітня 2018 року в м. Хмельницькому Дня довкілля та дня благоустрою в рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

2. Вжити заходів, спрямованих на покращення стану довкілля: прибирання зелених зон міста, очищення від сміття берегів водойм, річок, струмків, висадження дерев,кущів, квітників, проведення просвітницьких заходів тощо.

3. Управлінню з питань екології та контролю за благоустроєм міста (Луков О.В.), управлінню житлово-комунального господарства (Новачок В.П.) залучити до участі в проведенні Дня довкілля та дня благоустрою структурні підрозділи Хмельницької міської ради, студентську молодь, підприємства, установи та організації всіх форм власності та визначити місця для прибирання.

4. Під час проведення заходів з прибирання зелених зон міста управлінню з питань екології та контролю за благоустрою міста (Луков О.В) забезпечити учасників акції міста пакетами для сміття та рукавичками.

5. Управлінню житлово-комунального господарства (Новачок В. П.) забезпечити вивіз сміття.

6. Комунальному підприємству “Спецкомунтранс” (Кривенчук В.В.), приймати сміття від комунальних підприємств та управляючих муніципальних компаній на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

7. Комунальному підприємству по зеленому будівництву та благоустрою міста (Дроздов М.М.) забезпечити посадку дерев на території міста.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського А. Нестерука.

 

Міський голова О.Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02