Developed by JoomVision.com

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
від 25.11.2010 року № 1511 "Про встановлення тарифів щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування"
Понеділок, 20 грудня 2010, 13:55

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 25.11.2010 року № 1511

Про встановлення тарифів щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування

 

Розглянувши клопотання Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» та звернення Асоціації пасажирських перевізників м. Хмельницького “Поділля”, які здійснюють пасажирські перевезення в місті, враховуючи, що діючі тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті нижче їх фактичної собівартості, для покращення технічного стану автотранспортних засобів та для забезпечення потреб населення міста якісними пасажирськими перевезеннями, відповідно до ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про транспорт», ст. 8 Закону України «Про міський електричний транспорт», ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 17.11.2009 № 1175, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити тарифи щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування, який належить до комунальної власності і здійснює пасажирські перевезення в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі за одну поїздку (додаток 1).

2. Встановити вартість місячних та квартальних проїзних квитків у міському пасажирському транспорті загального користування, який належить до комунальної власності і здійснює пасажирські перевезення в звичайному режимі руху (додаток 2).

3. Погодити тарифи щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування, який не належить до комунальної власності і здійснює пасажирські перевезення в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі за одну поїздку (додаток 3).

4. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету від 24.01.2008 р. №59 «Про встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Хмельницького», від 28.02.2008 р. №264 «Про погодження тарифів щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування, який не належить до комунальної власності», від 12.06.2008 р. №685 «Про погодження тарифів щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування, який не належить до комунальної власності», від 27.11.2008 р. № 1366 «Про встановлення тарифів щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування, який належить до комунальної власності», від 10.09.2009 р. №943 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.01.08 р. №59».

5. Рішення набирає чинності з 1 грудня 2010 року.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова.

 

Міський голова С.Мельник 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02