Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

47. Про перейменування організаційно–контрольного відділу Хмельницької міської ради та затвердження Положення про управління організаційно–інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради

 

 
Україна
 
Хмельницька міська рада
Рішення шостої сесії
№47 від 27.04.2011 р.
 
 

Про перейменування організаційно–контрольного відділу Хмельницької міської ради та затвердження Положення про управління організаційно–інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та враховуючи пропозицію постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики та підприємництва, з метою приведення у відповідність назви та Положення до завдань і функцій, які виконує організаційно-контрольний відділ, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1. Перейменувати організаційно–контрольний відділ Хмельницької міської ради в управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.


2. Затвердити Положення про управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради (додається).


3. Внести зміни до рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 02.12.2010 року №20 ”Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності апарату ради і виконавчих органів ради, про втрату чинності рішень міської ради”, виклавши пункт 5 додатку в наступній редакції: ”Управління організаційно-інформаційної роботи та контролю”.


4. Визнати таким, що втратило чинність рішення одинадцятої сесії міської ради від 21.05.2003 року №20 ”Про затвердження Положення про організаційно-контрольний відділ Хмельницької міської ради”.


5. Відповідальність за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Л. Черевченко.


6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, енергетики та підприємництва.

 

Секретар міської ради В. Лесков Останнє оновлення на Четвер, 12 травня 2011, 15:04
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02