Україна

Хмельницький міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 207-р від 10.06.2011 р.

Про забезпечення доступу до публічної інформації

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1.Визначити посадових осіб, які організовуватимуть доступ до публічної інформації у виконавчих органах Хмельницької міської ради згідно з додатком 1.

2.Затвердити зразок форми запиту на інформацію згідно з додатком 2.

3.Керуючій справами виконавчого комітету Л. Черевченко:

3.1. забезпечити розробку та затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію.

4.Секретарю міської ради В. Лескову, керуючій справами виконавчого комітету Л. Черевченко організувати ведення обліку документів, що знаходяться у володінні міської ради, її виконавчих органів і містять публічну інформацію, надання доступу до них за запитами, оприлюднення зазначених документів на офіційному веб-сайті, інформаційних стендах.

5.Загальному відділу (В Волик), відділу роботи із зверненнями громадян (А. Савченко) запровадити облік запитів на інформацію.

6.Керівникам виконавчих органів міської ради визначити спеціальні місця для роботи запитувачів із докумен­тами, що містять публічну інформацію.

7. Відділу роботи із зверненнями громадян (А. Савченко) створити належні умови для подання письмових запитів громадянами з обме­женими фізичними можливостями.

8.Посадовим особам, які організовують доступ до публічної інформації у виконавчих органах Хмельницької міської ради, управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (П. Янковенко) спільно з комунальним підприємством «Хмельницькінфоцентр» забезпечити систематичне оприлюднення в офіційних друкованих виданнях, на веб-сайті міської ради, в інший прийнятний для громадян спосіб інформації, зазначеної у статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

9. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (П. Янковенко) спільно із відділом роботи із зверненнями громадян (А. Савченко) організувати інформування населення про права гро­мадян, передбачені Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

10. Загальному відділу (В. Волик) привести у відповідність до Закону України «Про доступ до публічної інформації» Регламент роботи виконавчих органів Хмельницької міської ради та Інструкцію з діловодства Хмельницької міської ради та її виконавчих органів, передбачивши порядок роботи із запитами на інформацію.

11. Департаменту економіки та промисловості міської ради (Л. Литовка) у двотижневий строк після затвердження Кабіне­том Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк подати міському голові письмові пропозиції щодо розміру фактичних витрат на копіювання та друк копій документів, що надаватимуться виконавчими органами міської ради за запитами на інформацію.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Л. Черевченко.

 

 

Міський голова   С. Мельник

 

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02