Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

03. Про затвердження комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2012-2016 роки
П'ятниця, 23 грудня 2011, 17:24

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення чотирнадцятої сесії
№3 від 11.01.2012 р.

 

 

 

Про затвердження комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2012-2016 роки

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити комплексну Програму реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2012-2016 роки згідно з додатком.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Давиденка Г.М., управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з гуманітарних питань.

Міський голова С.Мельник

Комплексна Програма

реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2012-2016 роки

ЗМІСТ:

1. ЗАКОНОДАВЧА ТА НОРМАТИВНА БАЗА

2. ВСТУП.    Характеристика сучасного стану галузі.

3. РОЗДІЛ І. Реалізація  молодіжної політики.

 

4. РОЗДІЛ ІІ. Розвиток фізичної культури і спорту. 

Законодавча та нормативна база

Заходи програми розроблені відповідно до таких законодавчих та нормативних актів щодо  реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту в Україні, Хмельницькій області та місті Хмельницькому:

- Конституції України;

- Законів України:

«Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06 2001 р. № 2493-III

«Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» від 05.02.1993 р. №2998-XII;

«Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» від 21.06.2001 р. N 2558-ІІІ;

«Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. N 2402-ІІІ;

«Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 р. № 375-VI;

«Про молодіжні та дитячі громадські організації» вiд 01.12.1998 р. № 281-XIV;

«Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року» від 05.03.2009 р. N 1065-VI

«Про фізичну культуру і спорт» від 24.12.1993 р. № 3808-ХІІ

- Програм:

Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки.

Обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2011-2015 роки.

Хмельницької міської програми роботи з обдарованими дітьми та учнівською молоддю на 2010-2014 роки «Обдарованість».

Програми патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності дітей та молоді м. Хмельницького на 2008-2012 рр.

Програма підготовлена управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради за участю:

- управління освіти;

- управління праці, соціального захисту та охорони здоровя;

- управління культури і туризму;

- служби у справах дітей;

- управління капітального будівництва;

- Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області;

- Хмельницького міського центру зайнятості;

- Хмельницького міського відділу реєстрації актів цивільного стану;

- молодіжних громадських організацій;

- громадських організацій фізкультурно-спортивного напрямку.

Вступ

Характеристика сучасного стану галузі

У місті Хмельницькому проживає  93,7 тис. молодих людей віком від 14 до 35 років, які становлять 36% усього населення міста.

Мережу вищих навчальних закладів міста формують 15 закладів усіх рівнів акредитації та форм власності, у тому числі 4 університети, 2 академії, 4 інститути, 4 коледжі та 1 училище, підпорядковані різним міністерствам України, в яких навчається 27066 студентів.

Проте місце молоді в суспільному житті визначається не лише значною часткою в структурі населення, але й особливостями її соціального становлення, суспільним призначенням. Адже молоді люди, з одного боку, як одна з найбільш соціально незахищених верств суспільства мають бути об'єктом здійснення молодіжної політики, а з іншого боку, виступають провідником демографічного, соціально - економічного, політичного та духовного поступу, визначальним чинником перетворень і є одним із суб'єктів реалізації цієї політики.

Зусилля міської ради спрямовані на створення умов для різнобічного  розвитку, громадської активності, соціального становлення, надання освіти та робочих місць, а також соціальної підтримки дітей та молоді.

Станом на 1 жовтня 2011 року зареєстровано 50 молодіжних та 5 дитячих міських громадських організації. Активно розвивається неформальний молодіжний рух, в якому виділяється близько 10 субкультур.

До послуг дітей та молоді міста створено розгалужену мережу соціальних, культурних, спортивних закладів та центрів дозвілля: 15 бібліотек централізованої бібліотечної системи, 4 клубних заклади, 3 музичні школи, 1 дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, 1 школа іконопису «Нікош», 2 дитячих школи мистецтв, 3 музеї, 1 палац творчості дітей та юнацтва, 1 будинок молоді «Проскурів», 16 юнацьких спортивних шкіл, 25 клубів за місцем проживання, 1 стадіон, 11 футбольних полів, 204 спортивні майданчики, 5 басейнів, 75 спортивних залів, 31 майданчик з тренажерним обладнанням, 17 тенісних кортів, 3 спортивні майданчики зі штучним покриттям, 1 льодовий майданчик, 2 легкоатлетичні манежі та 17 приватних спортивних клубів.

Фізичною культурою та спортом в м. Хмельницькому регулярно займаються понад 20 тис. чол., з них 8654 чол. в секціях дитячо-юнацьких спортивних шкіл, школи вищої спортивної майстерності, спортивних клубів. Відвідують заняття з фізичної культури в навчальних закладах містах 51719 учнів та студентів.

Управління молоді та спорту щорічно проводить понад 120 міських спортивно-масових заходів, основна кількість яких проходить серед учнів середніх навчальних закладів, професійних навчально-виховних закладів, студентів вищих навчальних закладів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Поряд з тим проводяться чемпіонати міста з видів спорту, які розвиваються в м. Хмельницькому. Вже стало традицією проводити в обласному центрі всеукраїнські змагання з шахів пам’яті А.С.Сургунда, міжнародний турнір з вільної боротьби «Кубок Богдана Хмельницького», всеукраїнські юнацькі змагання з тенісу до Дня Конституції України, велогонку “Тур братів Стародубів”,  міжнародний турнір з боксу пам’яті Є. Кужельного та міський турнір з футболу серед юнаків пам’яті В. Козубняка.

Для залучення дітей, учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом  щорічно проводяться міські змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”, з шахів “Біла тура”, першості міста з видів спорту, які культивуються в 16 дитячо-юнацьких спортивних школах та спортивних клубах.

Управління молоді та спорту постійно співпрацює з міським управлінням освіти, управлінням праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я, фізкультурно-спортивними товариствами та клубами. Міське управління освіти надає безкоштовно спортивні споруди середніх навчальних закладів для проведення занять дітей, які займаються в дитячо-юнацьких спортивних школах міста. Адміністрації ДЮСШ забезпечують тренувальний процес кадрами, інвентарем, коштами на спортивні заходи.

Управлінням молоді та спорту спільно з центром „Інваспорт”, при якому функціонує дитячо-юнацька спортивна школа та навчається  350 дітей, щорічно проводиться міська спартакіада для дітей-інвалідів „Повір у себе” та окремі фізкультурно-спортивні заходи.

Команди обласного центру постійно виступають в комплексних спортивних заходах, Чемпіонатах та першостях області з різних видів спорту. Спортивні організації міста в обласному огляді-конкурсі на кращу постановку фізкультурно-спортивної роботи постійно займають перші місця серед міст та районів.

До складу збірних команд України входять понад 50 спортсменів міста. Спортсмени міста гідно представляють місто на міжнародній арені. За підсумками виступів у Олімпійських іграх 2008 року у м.Пекін (Китай) Хмельниччина посіла перше місце в Україні за вибороними медалями. Хмельничани студентки Національного університету Галина Пундик та Ольга Жовнір здобули золоті олімпійські медалі в командних змаганнях з фехтування (шабля), Андрій Стадник став срібним призером, а Іріна Мерлені (Микульчин) бронзовою призеркою у змаганнях з вільної боротьби. Учасником  зимових Олімпійських ігор у Ванкувері (Канада) була хмельничанка Катерина Григоренко (лижні гонки), яка в 2011 році виборола 5 медалей різного ґатунку на Всесвітній зимовій Універсиаді. 

Вперше в історії розвитку волейболу в м.Хмельницькому міська команда «Новатор» виборола право виступати у суперлізі Чемпіонату України серед чоловічих команд.

Команда ветеранів міста Хмельницького «Конфермат» стала бронзовим призером Чемпіонату України з футболу. В першості України з футболу серед юнаків виступає чотири команди дитячо-юнацької спортивної школи №1 та ДЮФК «Поділля».

В Чемпіонатах України з ігрових видів спорту беруть участь команди: “Хмельничанка” – гандбол (жінки) у вищій лізі група “А”; “Університет-Оболонь” – регбі у суперлізі; “Новатор” – волейбол (чоловіки) у суперлізі; “ДЮСШ-1” – баскетбол (жінки) у першій лізі; “Динамо” – футбол у другій лізі, «Спортивний лідер+» у Першій лізі Чемпіонату України з футзалу та «Спортивний лідер+2», та «Конфермат» у другій футзальній лізі.

Проводиться регулярний Чемпіонат міста з хокею з шайбою. Команда міста бере участь у ІІІ-му Чемпіонаті Центрально-західної регіональної ліги по хокею з шайбою серед аматорських команд.

В місті ведеться робота по покращенню матеріальної бази спортивних об’єктів. Завершено будівництво спортивного комплексу по вул.Прибузькій,3/1, реконструкцію котельні, системи опалення, гарячого водопостачання спортивного залу Хмельницької ДЮСШ №2 по вул.Проскурівській,66. Проведено реконструкцію футбольного поля з штучним покриттям Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 по вул.Щорса,17 та капітальний ремонт шахового клубу, облаштовано три  майданчика для гри  у міні-футбол по вул.Зарічанській,9, вул.Інститутській,13/1 та парку імені І.Франка, встановлено майданчики з силовими тренажерами в парку імені І.Франка та мікрорайоні Гречани, розпочав роботу льодовий каток. Побудовано два та проведено ремонт восьми прибудинкових спортивних майданчиків в мікрорайонах міста. Виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі «Поділля» ДЮСШ №1 по вул.Проскурівській,81. Біля Палацу творчості для дітей та юнацтва по вул. Свободи побудовано скейт-парк.

Значна увага міською владою і громадськими організаціями була приділена наданню соціальних послуг різним категоріям дітей та молоді. Близько 6 тисяч дітей пільгових категорій міста щорічно проходять оздоровлення в дитячих санаторіях та оздоровчих таборах. В літній період у місті організовано роботу 34 закладів оздоровлення та відпочинку, 31 пришкільний табір з денним перебуванням, у яких перебувало близько 4 тисяч школярів. Крім того вперше з 2011 року розпочав роботу спортивний табір з денним перебуванням на базі ДЮСШ №1. Протягом зміни  з 06.06.11р. по 24.06.11р. табір відвідувало щодня 175 обдарованих дітей, що мають спортивні досягнення.

У місті традиційною стала практика виплати щомісячних іменних стипендій   учням шкіл естетичного виховання, кращим спортсменам та учням загальноосвітніх шкіл.

Новим змістом наповнилася робота щодо залучення молоді до активної громадської діяльності, підтримки дитячих і молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування. Управлінням молоді та спорту запроваджено новий порядок надання фінансової підтримки молодіжним та дитячим громадським об'єднанням, що дозволило у 2011 році профінансувати 15 молодіжних проектів, які забезпечують ефективне розв'язання соціальних проблем дітей, молоді.

Уже традиційними стали щорічні загальноміські заходи для дітей та молоді міста: «Свято дитинства» до дня захисту дітей, фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер», Новорічні ранки та свято Миколая із врученням подарунків дітям, що потребують особливої соціальної підтримки, міський конкурс краси «Міс Хмельницький» та інші.

Заходи з реалізації молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту в місті позитивно вплинули на процес соціалізації молоді. Проте ускладнення соціально-економічного становища загалом в Україні справило негативний вплив на молодь міста.

Для частини молодих громадян міста все ще залишаються гострими проблеми безробіття, насильства, безпритульності, залежності від згубних звичок, недостатньої кількості доступних молодіжних закладів. Особливої уваги на сьогодні потребує питання залежності молоді від соціальних мереж. За даними соціологів щонайменше до трьох годин на добу молоді люди проводять час  в Інтернеті у різних соціальних мережах, через що знизилась активність молоді у громадському житті міста.

Знижується інтерес молоді до літератури, мистецтва, духовної спадщини, а отже і  рівень  духовної культури серед населення. Набули поширення недоброякісні зразки іноземної масової культури, які насичені елементами жорстокості та пропагують чужі для нашого народу моральні цінності.

Усе ще залишається низьким рівень економічної активності молодих людей. Значна частина молоді зайнята у нерегламентованому секторі економіки, що негативно впливає як на економічне становище міста, так і призводить до того, що молодь піддається з боку роботодавців різноманітним утискам та порушенням їх прав.

Протягом останніх років знизилась активність студентської молоді до участі у конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності.

З метою забезпечення соціального становлення та розвитку молоді, реалізації її конституційних прав затверджено загальнодержавну та галузеві програми. Однак фактичний стан справ потребує консолідованої та системної співпраці управлінь і відділів Хмельницької міської ради, на що й спрямовані заходи цієї програми.

Розробником програми є управління  молоді та спорту Хмельницької міської ради.

 

 

Головна мета та завдання на 2012 - 2016 роки

Метою програми є створення сприятливих умов для соціального становлення та розвитку дітей і молоді, формування національної свідомості, здорового способу життя, правової культури, підтримка обдарованої молоді, розвиток фізичної культури і спорту.

Основними завданнями програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту в місті Хмельницькому на 2012 - 2016 роки є:

- сприяння духовному і фізичному розвитку молоді, виховання активної життєвої позиції, почуття громадянської свідомості та патріотизму;

- сприяння реалізації творчого потенціалу молоді в інтересах її становлення і самореалізації, формування морально - правової культури та профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі;

-  підтримка талановитої та обдарованої молоді, молодіжних громадських організацій;

- створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді, підтримка підприємницьких ініціатив серед молоді;

- формування традицій та мотивацій щодо фізичного виховання і масового спорту як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоровя, ведення здорового способу життя і продовження його тривалості;

- покращення ресурсного забезпечення сфери фізичної культури і спорту (організаційного, кадрового, методичного, фінансового, матеріально-технічного, інформаційного);

- залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя та фізичної реабілітації;

- максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її в дусі олімпізму;

- покращення результатів міських спортсменів в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях;

- зміцнення матеріально-технічної бази для занять фізичною культурою та спортом в навчальних закладах, дитячо-юнацьких спортивних школах та клубах за місцем проживання.

 

 

РОЗДІЛ І. Реалізація молодіжної політики

1.1. Підтримка молодіжного руху. Розвиток громадянської активності молоді, забезпечення співпраці місцевого самоврядування з молодіжними громадськими організаціями

1.1.1. Забезпечувати співпрацю з міськими, обласними, всеукраїнськими, міжнародними молодіжними і дитячими громадськими організаціями.

Управління молоді та спорту,

управління освіти

2012-2016 роки

1.1.2. Здійснювати інформаційно – методичну та фінансову підтримку громадських організацій, в т.ч. в реалізації програм та проектів стосовно дітей та молоді.

Управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.1.3. Організовувати презентацію діяльності молодіжних громадських організацій в рамках відзначення Дня громадських організацій.

Управління молоді та спорту

Щорічно травень

1.1.4. Створити молодіжно-спортивний веб-портал та забезпечувати його інформаційне наповнення.

Управління молоді та спорту,

молодіжні громадські організації

Постійно

1.2.Соціальна підтримка дітей та молоді (підтримка студентських ініціатив, оздоровлення та відпочинок дітей, молодіжне житлове кредитування)

1.2.1. Забезпечувати організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Здійснювати організоване дозвілля дітей в групах денного перебування при клубах міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання під час літніх канікул.

Управління молоді та спорту, управління освіти,

управління праці, соціального захисту населення

і охорони здоров’я

2012-2016 роки

1.2.2. Забезпечити в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  міста роботу виїзних консультативних пунктів Центру соціальної допомоги молоді з метою надання дітям психолого-педагогічної та соціальної допомоги.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді

2012-2016 роки

1.2.3. Залучати дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, безкоштовно до занять у спортивних секціях, самодіяльних творчих колективах, гуртках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з метою їх морально-естетичного та фізичного розвитку.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

міський Центр по  роботі з дітьми та

підлітками за місцем проживання

Постійно

1.2.4. Співпрацювати з Хмельницьким регіональним відділенням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в наданні молодим сім’ям та одиноким громадянам міста молодіжного кредиту на будівництво або реконструкцію житла.

Управління молоді та спорту.

Щорічно

1.2.5. Проводити соціологічні опитування з метою вивчення проблем у студентському середовищі.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді

Щорічно

1.2.6.  Здійснювати корекційну роботу, тестування майбутніх наречених з метою допомоги молодим людям у плануванні сім'ї. Розповсюджувати інформаційно-допоміжний матеріал з відповідної тематики.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді

2012-2016 роки

1.2.7. Проводити заходи, культурно-мистецькі акції (до дня святого Валентина), «Великдень», «Здорова сім’я-здорова держава» (до Дня сім’ї), «Сім’я – ключ до щастя», «Різномаїття націй – різномаїття сімейних традицій» (в рамках святкування Дня сім’ї та ін.), учасникам заходів вручати цінні призи та подарунки в межах затверджених кошторисів.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді

Щорічно

1.2.8. Проводити лекції з елементами тренінгу  «Будинок сімейного щастя».

Міський Центр соціальної допомоги молоді

2012-2016 роки

1.2.9. Відзначати грамотами управління молоді та спорту, готувати подання на відзначення  подяками та почесними грамотами міського голови молодіжних активістів, кращих студентів до Дня молоді та інших заходів.

Управління молоді та спорту,

молодіжні громадські організації

2012-2016 роки

1.3. Професійна підготовка, створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді, підтримка підприємницьких ініціатив серед молоді

1.3.1. Надавати організаційну, методичну та фінансову підтримку МГО «Молодіжний центр праці».

Управління молоді та спорту

Щорічно

1.3.2. Проводити дні інформування для випускників шкіл про наявність навчальних закладів, курсів підготовки кадрів, про терміни та умови навчання в них.

Міський центр зайнятості,

служба  у справах дітей, управління освіти,

управління молоді та спорту

Постійно

1.3.3. Надавати систематичну інформацію молоді про можливості працевлаштування, продовження навчання, перекваліфікацію у засобах масової інформації міста.

Міський центр зайнятості,

молодіжна громадська організація    «Молодіжний центр праці»

Постійно

1.3.4. Проводити зустрічі учнівської  та студентської молоді  з роботодавцями «З перших вуст», орієнтуючи молодь на робітничі професії.

Міський центр зайнятості,

молодіжна громадська організація  «Молодіжний центр праці»

Постійно

1.3.5. Надавати допомогу в працевлаштуванні молодих спеціалістів з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Хмельницький міський центр зайнятості,

Управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.3.6. Систематично проводити ярмарки вакансій для молоді із залученням представників підприємств, установ і організацій.

Хмельницький міський центр зайнятості

Управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.4.Формування національної самосвідомості молоді, розвиток духовності, зміцнення моральності

1.4.1. Проводити відкритий фестиваль-конкурс  патріотичної пісні та музики  «Червона калина» із врученням цінних подарунків та призів переможцям та учасникам конкурсу в межах кошторисних призначень.

Управління культури і туризму

Раз на два роки

1.4.2. Організовувати в бібліотеках, музеях міста тематичні книжкові експозиції, приурочені знаменним подіям в історії українського народу, життю та творчості відомих діячів національної культури і мистецтва для учнівської та молодіжної аудиторії.

Управління культури і туризму, управління освіти,

управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.4.3. Популяризувати через засоби масової інформації українську мову, традиції, культуру та дотримання її норм, національну історико-культурну спадщину українського народу.

Управління освіти, управління культури і туризму,

управління освіти,

управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.4.4. Організовувати  та проводити заходи за участю молоді щодо відзначення державних та народних свят, в тому числі, які спрямовані на підвищення пріоритету загальнолюдських цінностей, виховання морально-етичних засад поведінки і світогляду дітей та молоді.

Управління культури і туризму,

управління освіти,

управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.4.5. Сприяти організації відвідування учнівською та студентською молоддю обласних краєзнавчого, літературного, художнього, літературно-меморіального музею М. Островського, А. Ахматової, музею історії міста та Проскурівського підпілля, музею студії фотомистецтва., а також відвідування місць, пов’язаних з історією і культурою українського народу, військової слави:

- Національний історико-культурний заповідник «Камянець»;

- Державний історико-культурний заповідник «Меджибіж» з відвідуванням музею голодомору 1932-1933 років;

- Державний історико-культурний заповідник «Самчики»;

- Національний природний парк «Подільські Товтри»

Управління освіти,

управління молоді та спорту,

управління культури і туризму

2012-2016роки

1.4.6. Сприяти молодіжним громадським організаціям у відзначенні знаменних подій в історії українського народу, організації заходів, присвячених життю та творчості відомих діячів національної та світової культури і мистецтва для учнівської та молодіжної аудиторії.

Управління молоді та спорту,

молодіжна громадська організація  «У майбутнє через культуру»

1.4.7. Сприяти створенню волонтерських груп для допомоги відновленню пам’яток архітектури, історії та культури.

Управління молоді та спорту,

молодіжна громадська організація  «У майбутнє через культуру»

1.5.Військово-патріотичне виховання молоді

1.5.1 Проводити заходи до днів допризовника, урочистих проводів юнаків до лав Збройних Сил України, відвідування молоддю військових частин під час приведення молодого поповнення до Військової присяги, святкування днів частин, відзначення військових свят.

Управління молоді та спорту,

управління освіти

2012-2016 роки

1.5.2. Проводити зустрічі учнівської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни та ветеранами локальних війн, Збройних Сил України.

Управління молоді та спорту,

управління культури і туризму, управління освіти

Щороку

1.5.3. Проводити міські етапи Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Зірниця” серед школярів 5-9 класів шкіл міста  та  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл-Джура”.

Управління молоді та спорту, управління освіти

Щороку

1.5.4. Проводити міські змагання допризовної молоді «Юні козаки Поділля » та в рамках фестивалю «Нащадки козацької слави», спартакіади серед учнів загальноосвітніх шкіл.

Управління молоді та спорту, управління освіти

Щороку

1.5.5. Проводити  у військових частинах міста тренінгові  заняття, спрямовані на покращення адаптації новобранців до військової служби.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді.

2012-2016 роки

1.6.Формування правової  культури та профілактика правопорушень серед молоді

1.6.1. Сприяти проведенню інформаційно - просвітницьких акцій з пропаганди правової культури у молодіжному середовищі.

Управління молоді та спорту,

управління культури і туризму,

служба у справах дітей, управління освіти

2012-2016 роки

1.6.2. Проводити заходи з роз’яснення та вивчення правил дорожнього руху серед дітей та підлітків, забезпечувати діяльність шкільних загонів юних інспекторів дорожнього руху.

Управління освіти,

міський відділ державної автоінспекції

2012-2016 роки

1.6.3. Сприяти залученню молоді, схильної до скоєння правопорушень, до фізкультурно-спортивних, туристсько-краєзнавчих та інших заходів.

Управління освіти, служба у справах дітей,

управління молоді та спорту,

управління освіти

2012-2016 роки

1.6.4. Організовувати випуски тематичних плакатів, буклетів, календарів з метою популяризації правових знань серед підлітків і молоді, утвердженню змістовного дозвілля, відпочинку та здорового способу життя.

Управління освіти,

управління молоді та спорту,

служба у справах дітей.

2012-2016 роки

1.7.Формування здорового способу життя та профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі

1.7.1.Сприяти участі представників громадських організацій, діяльність яких направлена на запобігання негативних явищ серед молоді (асоціація сприяння вирішення проблем наркоманії та СНІДу «Вікторія», відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД») у загальноміських заходах.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді,

кримінальна міліція у справах дітей,

служба у справах дітей, управління освіти,

Постійно

1.7.2. Залучати учнівську та студентську молодь до участі в профілактичних акціях з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді, акції до Всесвітнього дня боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, тематичні молодіжні дискотеки, кіно-відео-лекторіїї, бесіди, лекції, тренінги з профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді,

кримінальна міліція у справах дітей,

служба у справах дітей, управління освіти,

управління культури і туризму

Постійно

1.7.3. Проводити соціальну рекламу із пропагування здорового способу життя. Організовувати вуличні акції; тренінги, лекційно-просвітницьку роботу в навчальних закладах міста.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді,

кримінальна міліція  у справах дітей,

служба у справах дітей, управління освіти.

Постійно

1.7.4. Розробити цикл лекцій та бесід для учнів та молоді, виготовляти та розповсюджувати інформаційні матеріали з питань формування здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок: тютюнопаління, вживання алкоголю.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді

Щорічно

1.7.5. Розширювати мережу клубів для дітей та підлітків за місцем проживання в мікрорайонах Озерна, Ракове, Ружична, Лезневе.

Управління молоді та спорту,

міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання

2012-2016 роки

1.7.6. Підтримувати проекти громадських організацій, діяльність яких спрямована на протидію соціально - небезпечних хвороб.

Управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.7.7. Здійснювати фінансову підтримку клубів різнопрофільного спрямування, а також госпрозрахункових клубів міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання, в організації та проведені заходів, ремонтів приміщень,  зміцнені матеріально-технічної бази, оплати енергоносіїв.

Управління молоді та спорту,

міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання

2012-2016 роки

1.7.8. Забезпечувати діяльність спеціалізованої служби психологічної допомоги «Телефон довіри» - одно канальний номер 15-50.

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді

Постійно

1.7.9. Організовувати та проводити круглий стіл на тему «Молодь України за здоровий спосіб життя».

Управління молоді та спорту,

міський Центр соціальної допомоги молоді,

служба у справах дітей

Щорічно

1.7.10. Проводити дні Центру соціальної допомоги молоді у військових частинах міста.

Міський Центр соціальної допомоги молоді

2012-2016 роки

1.8. Підтримка обдарованої молоді, створення умов для творчого розвитку особистості. Організація змістовного дозвілля молоді

1.8.1. Надавати обдарованій молоді міста організаційну та фінансову допомогу для участі в обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах, фестивалях, чемпіонатах, змаганнях.

Управління молоді та спорту, управління освіти

2012-2016 роки

1.8.2. Здійснювати організаційну, методичну та фінансову підтримку КВНівського руху, інтелектуальних ігор.

Управління молоді та спорту, управління освіти

2012-2016 роки

1.8.3. Проводити акції, фестивалі, концерти молодих виконавців, дискотеки, конкурси  за участю дітей та молоді, виставки молодих митців (фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер», конкурс краси «Міс-Хмельницький», концерт за участю студентів «Тобі, любе місто, присвячуємо» та ін.), переможців, призерів та учасників нагороджувати цінними подарунками і призами в межах затверджених кошторисів.

Управління молоді та спорту,

управління культури і туризму, управління освіти,

молодіжні громадські організації

2012-2016 роки

1.8.4. Забезпечити направлення на оздоровлення до МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія» переможців та призерів олімпіад, конкурсів, змагань із числа учнівської молоді, учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Управління молоді та спорту

2012-2016 роки

1.8.5. Залучати до роботи в підліткових клубах за місцем проживання фахівців, представників молодіжних організацій, творчих спілок та об’єднань.

Управління молоді та спорту,

управління культури і туризму

2012-2016 роки

РОЗДІЛ ІІ.  Розвиток фізичної культури і спорту

2.1. Створення умов для фізичного виховання і спорту в усіх типах навчальних закладів, за місцем роботи, проживання та місцях масового відпочинку населення.

2.1.1. Запровадити в навчальних закладах усіх типів та форм власності рухової активності школярів та студентів в обсязі  8-12 годин на тиждень.

Управління освіти.

2013-2016 р.р.

2.1.2. Забезпечити загальноосвітні навчальні заклади спортивним обладнанням та інвентарем  в кількості необхідній для проведення занять на високому якісному рівні.

Управління освіти.

2012-2016р.р.

2.1.3. Передбачити в програмах навчальних закладів усіх типів та форм власності навчання  дітей та молоді плаванню з урахуванням наявної бази.

Управління освіти.

2012-2016р.р.

2.1.4.  Здійснювати функціонування та фінансування міського центру фізичного здоров'я  населення "Спорт для всіх".

Управління молоді та спорту.

2013-2016 р.р.

2.1.5. Залучати представників підприємств, установ, організацій різних форм власності до занять фізичною культурою і спортом за місцем роботи та залучати населення до занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання та  відпочинку.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.1.6. Проводити міські спартакіади та інші масові фізкультурно-спортивні заходи серед працівників підприємств, установ та організацій, фізкультурно-спортивних товариств, військових формувань, правоохоронних органів.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.1.7. Надавати організаційну, фінансову підтримку громадським організаціям, спортивним  клубам фізкультурно-спортивної спрямованості, сприяти розширенню їх мережі.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.1.8. Залучати населення з обмеженими можливостями до систематичних занять з фізичної  культури і спорту.

Управління молоді та спорту,

центр «Інваспорт», управління освіти, управління праці,

соціального захисту населення

та охорони здоров’я.

2012-2016р.р.

 

2.1.9. Провести моніторинг спортивних споруд та об’єктів з метою визначення потреб у їх подальшому облаштуванні для занять інвалідів фізичною культурою, спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією, безперешкодному доступу до всіх  спортивних споруд для спортсменів і глядачів з обмеженими фізичними  можливостями.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

центр «Інваспорт», управління освіти,

управління праці, соціального захисту

населення та охорони здоров’я.

2012-2013р.р.

2.1.10. Надавати методичну, організаційну, фінансову допомогу для підготовки та участі спортсменів, збірних команд міста в обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях з видів спорту, інших масових фізкультурно-спортивних заходах.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

управління освіти. 2012-2016р.р.

2.1.11. Щорічно проводити міські спартакіади: допризовної молоді, учнів середніх навчальних закладів, професійних навчально-виховних закладів, вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.2. Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту

2.2.1. Сприяти впровадженню загальнодержавної інформаційної комп’ютерної системи “Спортивна школа” в позашкільних навчальних закладах міста фізкультурно-спортивної спрямованості.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.2.2. Залучати дітей та молодь до занять фізичною культурою і спортом у  дитячо-юнацьких спортивних школах усіх типів і форми власності.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.2.3. Забезпечувати умови щодо модернізації, зміцнення матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл, облаштування необхідним обладнанням та  інвентарем .

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

управління освіти, центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.2.4. Сприяти створенню умов для активного відпочинку  вихованців ДЮСШ, учнів спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у канікулярний період та  забезпечити його фінансування у межах бюджетних призначень.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.3. Розвиток спорту вищих досягнень, спорту ветеранів та інвалідів.

2.3.1. Створювати умови для підготовки та участі міських спортсменів членів збірних команд України різних вікових груп в Олімпійських, Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, Всесвітніх та Європейських іграх серед ветеранів спорту, чемпіонатах світу, Європи, Всесвітніх іграх з  неолімпійських видів спорту, Всесвітніх інтелектуальних іграх, Всесвітніх та  Європейських іграх серед ветеранів спорту.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту МАФІС.

2012-2016р.р.

2.3.2.  Створювати умови для підготовки та участі міських спортсменів членів збірної команди України в Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та  Європи.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту МАФІС,

центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.3.3. Проводити міські спортивні змагання з визнаних у державі олімпійських та  неолімпійських видів спорту серед спортсменів різних вікових груп (Чемпіонати міста, Кубки міста, Першості  міста, турніри, матчеві зустрічі, юнацькі спортивні ігри, ігри серед ветеранів спорту та інші заходи).

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України.

2012-2016р.р.

2.3.4. Проводити міські змагання з видів спорту інвалідів, відповідних нозологій (Чемпіонати міста, Кубки міста, спартакіади, турніри, матчеві зустрічі, спартакіаду  «Повір в себе» та інші заходи).

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4. Покращення організаційного, кадрового, матеріально-технічного, фінансового, науково-методичного, медичного, інформаційного забезпечення сфери фізичної культури і спорту.

2.4.1. Сприяти підвищенню кваліфікації кадрів,  проведенню атестації фахівців у сфері  фізичної культури.

Управління молоді та спорту,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.4.2. Організовувати та проводити тематичні семінари для спеціалістів, працівників сфери  фізичної культури і спорту, тренерів, спортсменів.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту МАФІС,

центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4.3. Проводити роботу щодо введення посад інструкторів з фізкультури на підприємствах, установах та організаціях міста.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.4. Спільно з громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості проводити роботу щодо залучення інвестицій на розвиток фізичної культури і спорту, відповідно до чинного законодавства.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту

МАФІС, центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4.5. Надавати організаційну, фінансову допомогу та сприяти організаціям, установам у проведенні на території  міста міжнародних, всеукраїнських, обласних спортивних  змагань за участю міських спортсменів з олімпійських, неолімпійських  видів спорту серед спортсменів різних вікових груп , спорту інвалідів та   ветеранів.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України, міський

осередок ветеранів спорту МАФІС,

центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4.6. Здійснювати модернізацію, реконструкцію  та капітальний ремонт спортивних споруд, які розташовані на території міста.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

управління капітального будівництва,

управління житлово-комунального господарства,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.7. Здійснювати будівництво нових спортивних споруд, у т.ч. плавальних басейнів, льодових арен, багатофункціональних ігрових майданчиків, майданчиків з тренажерним обладнанням, будівництво спортивних парків, рекреаційних майданчиків,  пішохідних та  велосипедних доріжок у місцях проживання та масового  відпочинку населення, облаштування пунктів прокату спортивного інвентарю у місцях відпочинку громадян.

Управління молоді та спорту, Управління

капітального будівництва, управління освіти,

управління житлово-комунального господарства,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.8. Провести реконструкцію спортивного комплексу ДЮСШ №1 по вул.Проскурівській,81 та облаштувати на території стадіону сучасні бігові доріжки із секторами для стрибків та  метань.

Управління молоді та спорту,

Управління капітального будівництва.

2012-2016р.р.

2.4.9. Сприяти  будівництву  нової  сучасної   критої   спортивної споруди із штучним льодовим покриттям  по вул.Прибузькій,7/3-а та  провести  роботи по облаштуванню двох футбольних полів по вул.Зарічанській, 11/5.

Управління молоді та спорту,

Управління капітального будівництва.

2012-2016р.р.

2.4.10.  Залучати видатних вітчизняних спортсменів, спортсменів-інвалідів, ветеранів спорту, громадських благодійних організацій, роботодавців, державних та громадських діячів та митців до участі у масових фізкультурно-спортивних заходах.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту

МАФІС, центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4.11. Сприяти удосконаленню інформаційного забезпечення закладів фізичної культури і спорту.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту МАФІС,

центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4.12. Забезпечити функціонування служби спортивної медицини та провести моніторинг  питання щодо доцільності створення на території міста лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Управління праці, соціального захисту

населення та охорони здоров’я,

управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.13. Сприяти вирішенню соціально-побутових питань спортсменів, які посіли призові місця на Олімпійських іграх, Параолімпійських та Дефлімпійських іграх, Всесвітніх та  Європейських іграх з не олімпійських видів спорту, Глобальних іграх, чемпіонатах  світу або Європи, та їх тренерам.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства, управління праці, соціального

захисту населення та охорони здоров’я.

2012-2016р.р.

2.4.14.  Приймати участь у заходах Національного олімпійського комітету України, його осередків та забезпечувати участь фахівців сфери фізичної культури і спорту у обласних, всеукраїнських семінарах по підготовці спортсменів високого класу, організації та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

Управління молоді та спорту,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.4.15. Приймати участь у заходах паралімпійського комітету України, комітету глухих, інших  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості з метою обміну досвідом стосовно розвитку параолімпійського та дефлімпійського руху в Україні.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства, центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

2.4.16. Сприяти збереженню діючої мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розташованих на території міста, здійснювати фінансову підтримку по утриманню спортивних споруд, об’єктів для проведення навчально-тренувальних занять та змагань дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Надавати фінансову, матеріальну допомогу  (підтримку) установам і організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивним об’єктам та спорудам місцевого значення ( в межах фінансових можливостей бюджету міста на відповідний рік).

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства,

ДЮСШ

2012-2016р.р.

2.4.17. Забезпечити фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Хмельницької міської  ради.

Управління молоді та спорту,

управління освіти.

2012-2016р.р.

2.4.18. Удосконалити систему заохочення та нагороджувати спортивні команди, кращих спортсменів, тренерів, фахівців фізичної культури і спорту, ветеранів спорту, переможців та призерів змагань, фестивалів, міських спортивних ігор цінними подарунками, кубками, медалями, дипломами, грамотами, почесними грамотами, подяками.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.19. Надавати фінансову підтримку, в межах бюджетних призначень, спортивних організацій для розвитку та утримання міських команд з ігрових видів спорту (футбол,  волейбол, регбі, гандбол, баскетбол, хокей), які приймають участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.20. Надавати фінансову підтримку у підготовці та участі футбольної команди, яка  представляє місто у всеукраїнських змаганнях за рахунок коштів міського бюджету (в межах бюджетних призначень).

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.21. Здійснювати заходи щодо розширення переліку та збільшення обсягів надання платних послуг бюджетними установами та закладами фізичної культури і спорту.

Управління молоді та спорту,

управління освіти,

фізкультурно-спортивні товариства.

2012-2016р.р.

2.4.22. Сприяти розвитку двостороннього, регіонального та міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту з організаціями фізкультурно-спортивної  спрямованості, містами побратимами.

Управління молоді та спорту.

2012-2016р.р.

2.4.23. Висвітлювати на місцевих веб-порталах, телебаченні та радіо інформацію щодо участі  міських спортсменів у всеукраїнських, міжнародних змаганнях з видів спорту в Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, Всесвітніх та Європейських  іграх з неолімпійських видів спорту.

Управління молоді та спорту,

центр «Інваспорт».

2012-2016 р.р.

2.4.24. Впроваджувати соціальну рекламу, створювати інформаційно-просвітницький інтернет-портал щодо пропаганди засад різних аспектів здорового способу життя, підвищення рівня культури харчування, небезпеки  активного та пасивного тютюнокуріння, вживання алкоголю та наркоманії.

Управління молоді та спорту,

фізкультурно-спортивні товариства,

міський осередок НОК України,

міський осередок ветеранів спорту МАФІС,

центр «Інваспорт».

2012-2016р.р.

Очікувані результати

В результаті виконання програми очікується:

-  соціальний захист та підтримка дітей та молоді;

- підвищення громадської активності молоді шляхом співпраці з молодіжними ггромадськими організаціями;

- поліпшення стану здоров'я дітей та молоді;

-  зменшення рівня правопорушень та негативних явищ серед молоді;

- покращення соціального становлення, розвиток творчих здібностей молоді, її духовного та фізичного розвитку;

- активізація діяльності молодіжних та дитячих об’єднань, розширення  фінансування програм молодіжних громадських організацій стосовно дітей та молоді;

- створення умов для поліпшення здоров'я молоді, посилення профілактичної роботи щодо   запобігання наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, охоплення молоді рухом за здоровий спосіб життя;

- забезпечення необхідних можливостей для соціального становлення молоді, поглиблення її інноваційної діяльності, посилення співпраці з молодіжними та дитячими громадськими організаціями;

- забезпечення позитивних зрушень у розв'язанні проблем зайнятості молоді, створення умов для підприємницької діяльності молоді;

- збільшення обсягу рухової активності учнівської та студентської молоді;

-підвищення рівня залучення до змістовного дозвілля та відпочинку населення, насамперед молоді із щорічним збільшенням рівня охоплення населення руховою активністю;

- залучення до 20 відсотків дітей та молоді 6 - 23 років до регулярних занять фізичною культурою і спортом, створення умов для розвитку резервного спорту;

- забезпечення збереження передових позицій успішної участі міських спортсменів у міжнародних змаганнях різного рівня;

- досягнення  насичення спортивними спорудами у кількості і якості, що надасть змогу створити необхідні  умови для залучення різних категорій мешканців міста до занять фізичною культурою і спортом,  які б давали можливість забезпечити на даних спорудах мінімальний (науково обґрунтований) обсяг рухової активності;

- створення цивілізованих умов для соціальної адаптації та реабілітації інвалідів і осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Фінансування програми

Фінансування заходів здійснювати у межах коштів, що передбачатимуться щорічно управлінню молоді та спорту на заходи по реалізації молодіжної політики та фізичної  культури і спорту.

Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених Законом.

Під час розроблення проектів міського бюджету на 2012 рік та на наступні роки передбачаються видатки на підтримку заходів, здійснюваних на виконання програми.

(тис.грн.)

Фінансове забезпечення виконання програми

Прогнозований обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань

2012 рік

2013 рік

2014 рік

2015 рік

2016 рік

Фінансування реалізації молодіжної політики у місті Хмельницькому, в т.ч.

3109,4

3131,3

3150,8

3164,8

3174,8

Фінансування молодіжних заходів

169,4

181,3

250,8

254,8

304,8

Фінансування молодіжного житлового кредитування

2500,0

2500,0

2500,0

2500,0

2500,0

Оздоровлення дітей

140,0

150,0

150,0

160,0

170,0

Капітальні видатки

300,0

300,0

250,0

250,0

200,0

Фінансування розвитку фізичної культури і спорту, в т.ч.:

8383,7

8910,0

8910,0

8910,0

8935,0

Фінансування спортивних заходів

1010,0

1100,0

1060,0

1060,0

1285,0

Утримання спортивних шкіл, в т.ч.:

5673,7

5850,0

5850,0

5850,0

6350,0

Заробітна плата

4543,7

4720,0

4720,0

4720,0

5220,0

Енергоносії

810,0

810,0

810,0

810,0

820,0

Капітальні видатки

1700,0

1960,0

2000,0

2000,0

1300,0

Всього:

11493,1

12041,3

12060,8

12074,8

12109,8

Секретар міської ради В.Лесков

 

Начальник управління В.Вешко

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2012, 18:09
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02