Тринадцята сесія від 22.03.2017 р.
Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті
1 Звернення №2
2 Звернення №1
3 63. "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам, втрату чинності"
4 47. "Про припинення права користування частинами земельної ділянки, надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ді"
5 54. "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін"
6 49. "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам та зміну їх цільового призначення"
7 52 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок в оренду громадянам"
8 48. "Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін та надання земельної ділянки в оренду громадянину"
9 51. "Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін та надання земельної ділянки у власність громадянину"
10 60. "Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам"
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 8

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02