Developed by JoomVision.com
Оголошення
Увага! У зв’язку з омолодженням дерев рух транспорту вулицею Грушевського буде обмежено
Понеділок, 24 жовтня 2016, 16:13
altЗ 25 до 29  жовтня, з 8:00 до 17:00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Грушевського, на ділянці від вулиці Героїв Майдану до вулиці Проскурівської. Рух транспорту на вказаній ділянці вулиці Грушевського буде перекрито.

Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 
До уваги молоді та громадських організацій!
Понеділок, 24 жовтня 2016, 15:25
altТриває грантовий конкурс на підтримку електронної участі молоді у прийнятті державних рішень.
ЄС і Рада Європи розпочали конкурсний набір проектних пропозицій, спрямованих навести мости між молоддю і тими, хто приймає рішення. Дослідницько-інноваційний проект EUth пропонує молоді та громадським організаціям, а також державним органам влади, подавати на розгляд проекти на тему електронної участі молоді.
Кінцевий термін подачі пропозицій щодо проектів - 31 грудня 2016.
 
Для участі потрібно зробити наступні кроки:
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 24 до 30 жовтня 2016 року
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 16:14
Детальніше...
 
Розпочато прийом заявок на Конкурс Малих Грантів CANactions та WNISEF
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 15:41
altМета Конкурсу - стимулювати ініціативних громадян до реалізації практичних міських проектів у різних напрямках. Конкурс є відкритим та направлений на підтримку урбаністичних проектів, що спрямовані на втілення певних міських перетворень у термін до 01.07.2017 р. Конкурс проводиться на території України, офіційною мовою є українська. Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до $5 000 максимум десяти переможцям, що будуть обрані авторитетним журі, на реалізацію їх конкурсних проектів. КЛЮЧОВІ ДАТИ: 04.10.2016 - Oголошення Конкурсу та початок прийому заявок, 22.11.2016 - Кінцевий термін подачі запитань,  29.11.2016 - Кінцевий термін подачі заявок та бюджетів...
Детальніше...
 
Молодих юристів запрошують до участі у конкурсі «Молодий правник області»
Четвер, 20 жовтня 2016, 14:35
altОрганізатором конкурсу є Хмельницька обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Координатор проведення конкурсу – координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області.
Учасниками конкурсу можуть бути юристи віком до 35 років, які мають вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше 2-х років.
 

Анкета учасника конкурсу

 
Оголошено конкурс проектів в рамках реалізації Бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького
Середа, 19 жовтня 2016, 11:22

alt

21 вересня 2016 року Хмельницька міська рада ухвалила Програму бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки, яка передбачає організацію і запровадження бюджетування за участі громадськості шляхом реалізації проектів громадян, спрямованих на розвиток міста у визначених пріоритетних напрямках. Запровадження Бюджету участі сприятиме налагодженню системного діалогу Хмельницького міської ради з мешканцями міста, створенню умов для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розробки та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури міста та добробуту його мешканців. Подавати проекти на виконання Бюджету участі можуть особи, які досягли 18 річного віку і проживають у місті Хмельницькому. Проекти повинні бути спрямовані на поліпшення екологічного стану та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності міста. Вартість проекту не повинна перевищувати 100 000,00 гривень.  
Детальніше...
 
Перелік тимчасових споруд, які розміщені без відповідних документів та підлягають демонтажу
Вівторок, 18 жовтня 2016, 15:32

altКеруючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженим рішенням сесії міської ради від 21.09.2016 №55, управління торгівлі Хмельницької міської ради оприлюднює перелік тимчасових споруд, які розміщені без відповідних документів та підлягають демонтажу (знесенню).

Детальніше...
 
Запрошуємо на освітній форум
Вівторок, 18 жовтня 2016, 09:28
alt22 жовтня об 11.00 у Хмельницькій торгово-промисловій палаті відбудеться Перший освітній форум. Основна мета форуму – активізувати співпрацю між суспільством, професійною спільнотою та міською владою заради впровадження ефективних змін в системі освіти міста Хмельницького. Обговорюватимуться ключові питання розвитку освітньої системи міста Хмельницького на 2017-2021 рік, основні напрями удосконалення системи, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності. Форум має започаткувати справжній суспільний діалог та визначити цілі, принципи та засоби швидкої та успішної модернізації освітньої сфери міста. Запрошуємо представників усіх сторін освітнього процесу: вчителів, батьків, керівників освітніх закладів, представників державних структур та експертів у галузі освіти.
 
«Впровадження Бюджету участі у Хмельницькому»
Понеділок, 17 жовтня 2016, 17:02

alt

У рамках участі міста у проекті USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження» 20 жовтня о 10.00 у приміщенні міської ради відбудеться засідання «круглого» столу на тему: «Впровадження Бюджету участі у Хмельницькому». Заплановано обговорення питань забезпечення прозорого та відкритого процесу бюджету участі за допомогою електронної системи «Громадський проект», її переваги та можливості, досвід інших міст України у впровадженні громадського бюджету.
У засіданні візьмуть участь представники Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (місто Київ), депутати міської ради, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, представники громадськості.
Нагадуємо, що з 17 жовтня стартує прийом проектів громадського бюджету від мешканців міста. Свої проекти городяни можуть реєструвати, як в інтернеті - на інтернет-платформі “Громадський проект”, яка розпочала роботу з 17 жовтня, так і в управлінні адміністративних послуг, надавши проект у паперовому вигляді.
 
Запрошуємо на презентацію нової книги знаної подільської письменниці Оксани Радушинської
Понеділок, 17 жовтня 2016, 15:31
alt19 жовтня о 13.20 у центральній бібліотеці-філії для дітей №12, що на проспекті Миру, 76/2, відбудеться презентація книги відомої подільської письменниці Оксани Радушинської «…Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва». Це 26 книга письменниці, яка має цікаву історію написання. Книга написана у жанрі фентезі, в основу якої покладена слов’янська міфологія. Гостями заходу будуть Майя Онищук – відома подільська скрипалька, Віталій Міхалевський – голова Хмельницького обласного товариства «Просвіта», Петро Маліш – голова Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України, старшокласники. Оксана Радушинська – член Національної Спілки журналістів України (з 2002 р.), член Хмельницької літературної спілки «Поділля» (з 2003 р.), член Міжнародної Співдружності письменницьких Спілок (з 2004 р.), член Національної Спілки письменників України (з 2006 р.), член Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Союз обдарованої молоді» (з 2008 р.), член Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» (з 2010 р.).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Сторінка 48 з 63

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02