Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
Оголошення
Відбудеться вечір пам’яті поета Михайля Семенка
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 15:47
alt23 жовтня о 17.00 у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Соборна, 33, 3-ій поверх) до дня розстрілу поета Михайля Семенка відбудеться вечір-реквієм «Дух мій в захопленні можливостей футурних…».
Організатори заходу - Творча спілка «Вільна Академія Мистецтв», Хмельницька міська літературна спілка «Поділля».
Вірші поета читають Галина Черниш, Володимир Олійник, Марія Лисайчук, Микола Хоружий, Степан Шкапій, Віталій Матеуш та інші.
 
«Офіс з просування експорту» допомагає іноземним компаніям шукати партнерів в Україні
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 14:43
altОфіс з просування експорту є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, який було створено як “єдине вікно” допомоги українським експортерам у виході на іноземні ринки.
 
Детальніше ознайомитись з діяльністю Офісу можна на їх сайті epo.org.ua
наразі Офіс з просування експорту зібрав перелік зацікавленої продукції: 
Детальніше...
 
Запрошуємо на зустріч із Сашком Лірником, послухати його неймовірні казки та добре провести вечірній час
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 10:09
alt
23 жовтня о 16.00 в приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Шевченка відбудеться виступ та майстер-клас з творення української казки від Сашка Лірника, організовані соціальною ініціативою Української греко-католицької церкви «Хтось не зробить!».
Сашко Лірник є сучасним творцем якісної української казки. Автор безлічі літературних проектів, актор, сценарист, телеведучий, людина з відмінним почуттям гумору та митець, який покликаний творити сучасну українську літературу, культуру.
Митець поділиться секретами як шукати ідеї на казки, героїв для них, сюжет. Навчить учасників заходу основам розмовного жанру та публічного виступу.
Детальніше...
 
Запрошуємо хмельничан на концерт, присвячений 250-річчю від дня народження Артемія Веделя
Четвер, 19 жовтня 2017, 15:45
alt
Цьогоріч відзначається 250 річниця від дня народження відомого українського композитора, диригента, співака, скрипаля, педагога Артемія Веделя. 24 жовтня в обласній філармонії відбудеться духовний концерт, присвячений цій даті. Початок о 18.30.
Музичні твори Веделя прозвучать у виконанні лауреата та дипломанта всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Хмельницького академічного муніципального камерного хору під орудою художнього керівника та диригента - заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура та хору «Молодість» і камерного оркестру Хмельницького музичного училища імені В. Заремби.
Твори Артемія Веделя тривалий час були заборонені та поширювалися в рукописах, їх знали й виконували, незважаючи на заборону. На сьогодні відомо близько 80 музичних творів композитора. Серед них - 31 хоровий концерт, 6 тріо, 2 літургії Іоана Златоустого, Всеношна та світський кант.
Детальніше...
 
Сьогодні відбудуться громадські обговорення щодо концепції розвитку кінотеатру ім. Т. Шевченка
Середа, 18 жовтня 2017, 08:53
altСьогодні, 18 жовтня, о 18.30 год у приміщенні кінотеатру ім. Т. Шевченка (вул. Проскурівька,40) відбудуться громадські обговорення щодо подальшого розвитку кінотеатру ім. Т. Шевченка.
Нагадаємо, нещодавно учасники громадської ініціативи ProProstir на замовлення Агенції розвитку міста розпочали працювати над розробкою концепції подальшого розвитку будівлі кінотеатру. Запрошуємо прийти і висловити думку з приводу того, яким Ви бачите діючий кінотеатр ім. Т. Шевченка у майбутньому. 

Також пропонуємо невеличке опитування з цього питання. Заповнити анкету можна за посиланням: https://goo.gl/forms/tR4Uw6uRY6rRDYTx2
 
Перелік тимчасових споруд, які розміщені без відповідних документів та підлягають демонтажу
Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:56
altКеруючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженим рішенням сесії міської ради від 21.09.2016 №55, публікується перелік  тимчасових споруд, які   розміщені без відповідних документів та підлягають демонтажу (знесенню):
Детальніше...
 
Вівторок, 17 жовтня 2017, 11:20
 
План заходів департаментів, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 16 до 22 жовтня 2017 року
П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:10
Детальніше...
 
Відкриття виставки про історію УПА в документах і світлинах
Четвер, 12 жовтня 2017, 15:46
alt13 жовтня о 15.00 у музеї історії міста Хмельницького до Дня захисника України та з нагоди відзначення 75-річчя створення УПА відкриється історико-документальна виставка «УПА. Історія нескорених».
Експозиція є результатом наукових досліджень колективу Державного архіву Хмельницької області та налічує 20 тематичних вінілових інформативних стендів з інфографічними даними щодо діяльності Української Повстанської Армії на території  Хмельниччини.
Запрошуємо на відкриття виставки!
 
Скликається вісімнадцята сесія міської ради
Четвер, 12 жовтня 2017, 11:59
altВідповідно до розпорядження Хмельницького міського голови Олександра Симчишина чергова вісімнадцята сесія міської ради скликається 25 жовтня о 10 годині в залі засідань міської ради.
Депутатам буде запропоновано розглянути питання про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік, щодо регулювання земельних відносин та ряд інших питань.
На сесію запрошені голова обласної державної адміністрації, голова обласної ради, народні депутати України, депутати обласної ради, члени виконавчого комітету, директори департаментів, начальники управлінь і завідувачі відділів міської ради.
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 54

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02