Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
Оголошення
Повідомлення про презентацію проекту містобудівної документації “Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів”
Понеділок, 17 липня 2017, 15:33

  18.07.2017 о 1600 в сесійній залі Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3) відбудуться презентація проекту містобудівної документації “Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів”.                          

 

Детальніше...
 
План заходів департаментів, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 17 до 23 липня 2017 року
П'ятниця, 14 липня 2017, 15:20
Детальніше...
 
Повідомлення про проведення громадських слухань при розробці проектів містобудівної документації “ Схема комплексного озеленення території міста Хмельницького”
Четвер, 13 липня 2017, 12:08

З метою збереження та впорядкування існуючих зелених насаджень та створення нових озеленених територій міста на замовлення управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Державним підприємством “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” ім. Ю. М. Білоконя” розроблено Схему комплексного озеленення території міста Хмельницького.

14.07.2017 о 1000 в сесійній залі Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3) відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації “Схема комплексного озеленення території міста Хмельницького”.

 
До уваги підприємств малого та середнього бізнесу!
Середа, 12 липня 2017, 15:38

altКанадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export. Докладніше тут.

 
Програма фестивалю «Медовий Спас»!
Середа, 12 липня 2017, 12:48
Програма святкування фестивалю "Медовий спас".

 

Детальніше...
 
У Хмельницькому говоритимуть про співпрацю між існуючими та новими гравцями ринку електроенергії в Україні
П'ятниця, 07 липня 2017, 16:47
alt11 липня 2017 року в конференц-залі сервісного центру Хмельницькобленерго відбудеться круглий стіл “Малий бізнес та малі мережі: нові гравці на ринку електроенергії”, присвячений взаємодії існуючих та нових гравців ринку електроенергії в Україні. Детальніше тут.
 
План заходів департаментів, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 10 до 16 липня 2017 року
П'ятниця, 07 липня 2017, 16:23
Детальніше...
 
Фотовиставка Nude by OGO OLE
П'ятниця, 07 липня 2017, 09:47

altВиставку світлин з оголеним жіночим тілом привезе до Хмельницького музею-студії фотомистецтва львівський фотограф Олег Огородник. Олег Огородник народився, проживає і працює у Львові. Фотограф, Заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (ЕФІАП), лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, учасник творчої групи "Засмага", почесний член Одеської фотографічної асоціації, член Львівської обласної організації НСФХУ, Україно-Польсько-Словацької групи "Black&White", фотокореспондент ЗМІ. Автор багатьох персональних виставок в Україні та за кордоном. Деякі роботи знаходяться в іноземних музеях та приватних колекціях.
Відкриття фотовиставки 13 липня о 16 годині, діятиме до 10 серпня. 

 
Увага! Оприлюднено для обговорення проект регуляторного акта
Четвер, 06 липня 2017, 16:47

altВідповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” оприлюднюється проект рішення «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення недержавних масових та виставково-ярмаркових заходів у місті Хмельницькому». Проект розроблений зв’язку із необхідністю впорядкування організації  проведення фестивалів та ярмарків,  розроблення правил участі в них суб'єктів підприємницької діяльності.

З повним текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради www.khmelnytsky.com (розділ «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення вищезазначеного проекту за адресою його розробників: управління культури Хмельницької міської ради, м. Хмельницький, вул. Проскурівська,30, тел. 65-77-69, електронна адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та управління торгівлі Хмельницької міської ради, м.Хмельницький, вул. Грушевського,88, тел. 65-11-41, електронна адреса  - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
На Івана Купала у парку імені М. Чекмана виступить хмельницький рок-гурт «Синтез DNK»
Середа, 05 липня 2017, 09:42

altЗапрошуємо хмельничан на свято Івана Купала. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 49

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02