Україна

Хмельницька міська Рада

Рішення дванадцятої сесії

№ 29 від 26.06.2007р.

Про затвердження Положення про управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів та визнання таким, що втратив чинність п.2 рішення тринадцятої сесії міської ради №37 від 17.09.2003 р.

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (додаток).

 

2. Визнати таким, що втратив чинність п.2 рішення тринадцятої сесії міської ради №37 від 17.09.2003 р. “Про відміну п. 1, 2, 3 рішення №40 одинадцятої сесії міської ради від 21.05.2003 р. та про затвердження Положення про управління земельних ресурсів та земельної реформи”.

 

3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова                С. Мельник