Україна

Хмельницька міська Рада

Рішення чергової двадцять четвертої сесії

№13 від 08.04.2009 р.

 

Про перейменування управління транспорту та зв’язку виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затвердження Положення про управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради та втрату чинності рішення тринадцятої сесії міської ради від 17.09.2003 року №10 та рішення сімнадцятої сесії міської ради від 27.09.2000 року №8

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Перейменувати управління транспорту та зв’язку виконавчого комітету Хмельницької міської ради в управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

 

2. Затвердити Положення про управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради згідно з додатком.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення тринадцятої сесії міської ради від 17.09.2003 року №10 “Про затвердження Положення про управління транспорту та зв’язку”.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення сімнадцятої сесії міської ради від 27.09.2000 року №8 “Про затвердження Положення про справляння та використання коштів, одержуваних від зборів за послуги, що надаються інспекцією Державного технічного нагляду при міському управлінні “Хмельницькелектроавтотранс”.

 

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова та управління транспорту та зв’язку.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

 

 

Міський голова С. Мельник