Developed by JoomVision.com

OSBB


Курс долара

 

Оголошення про проведення конкурсу щодо дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому

 

 Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста!
Понеділок, 22 травня 2017, 10:26
altВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України №405 від 17.06.2015 року «Про затвердження положення про військово-транспортний обов’язок» до 1 червня цього року необхідно надати до Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату (вул. Проскурівська, 35) відомості про наявність і технічний стан автотракторної, шляхово-будівельної та підйомно-транспортної техніки за формою №150.
 
Європа у Хмельницькому!
Субота, 20 травня 2017, 23:16

 

altСьогодні мешканці та гості нашого міста мали змогу спостерігати за неймовірним дійством - на головній пішохідній вулиці міста працювало так зване місто культур «Європа – це дім, де живем я і ти!».Тут у окремих наметах були представлені різні країни Європейського Союзу: їх одяг, національні особливості, історія і навіть культура.
На Проскурівській танцювали грецькі танці, співали польські пісні, слухали романтичну італійську та іспанську музику тощо. Біля кожного намету відбувалося справжнє театралізоване дійство!

А біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка хмельничан апетитними ароматами та різноманіттям смаків вабив фестиваль вуличної їжі. З нагоди Дня Європи на фестивалі були представлені страви десяти кухонь різних країн.

Детальніше...
 
У Хмельницькому відбувся фестиваль гаївок
Субота, 20 травня 2017, 18:55

altДіти та дорослі водили традиційні обрядові танці та співали пісні. Дійство відбувалося в сквері ім. Т. Шевченка. Про деякі народні звичаї, на сьогодні вже забуті, розповіли присутнім організатори та учасники фестивалю. Кожен охочий навіть мав змогу сам спробувати себе у ролі учасника давніх українських обрядів.

Детальніше...
 
До опалювального сезону 2017-2018 років активно готується КП «Південно-Західні тепломережі»
П'ятниця, 19 травня 2017, 16:51
altЗ метою покращення забезпечення мешканців житлових будинків теплом і гарячою водою, а також в рамках підготовки теплового господарства підприємства до опалювального періоду 2017-2018 рр., з початку 2017 року Комунальне підприємство «Південно-Західні тепломережі» виконало низку енергоефективних та енерогозберігаючих заходів, а саме: капітальний ремонт КЕ-10/14 в котельні по вул.Курчатова,8/1Г; завершення, розпочатої в 2016 році реконструкції теплової мережі на вул. Хотовицького, 8 ( 741 п.м.); заміна 40 люмінісцентних світильників на світлодіодні на об'єктах підприємства; введення в експлуатацію приладів частотного регулювання обертів двигунів мережних насосів в котельнях за адресами: вул. Хотовицького, 4/1, вул. Північна, 2 та вул. Тернопільська, 14/3, що придбані в кінці 2016 року; проводяться планові ремонти 12  котелень і 17 теплових пунктів підприємства та гідравлічні випробування 69,04 км теплових мереж.
Детальніше...
 
За чотири місяці місто заробило 406,8 мільйонів гривень
П'ятниця, 19 травня 2017, 16:36
altЗведений обсяг доходів міського бюджету станом на 01.05.2017 року склав 901,5 млн грн і збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 298,5 млн грн  або на 49,5%,  – повідомляє фінансове управління Хмельницької міської ради. За  4-ри місяці 2017 року до бюджету міста надійшло  власних доходів в сумі 406,8 млн грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 112,9 млн грн або на 38,4%. У структурі  власних доходів найбільша питома  вага наступних джерел:
Детальніше...
 
День Європи у Хмельницькому (Програма)
П'ятниця, 19 травня 2017, 16:27
alt20 травня у Хмельницькому в рамках відзначення  Дня Європи  управлінням культури і туризму заплановано проведення низки культурно - мистецьких заходів:
12.00 – фотовиставка під відкритим небом «Європейське обличчя мого міста» (вулиця Проскурівська біля музею – студії фотомистецтва);
15.00 – місто культур «Європа – це дім, де живем я і ти!» на пішохідній частині вулиці Проскурівської, де буде представлено символіку, національну культуру і традиції найбільших європейських  країн: Великобританії, Франції, Німеччини, Польщі, Угорщини, Греції, Іспанії, Італії;
17.00 - фестиваль гаївок «Ладовиці» за участі дитячих фольклорних колективів міста у сквері ім. Т. Шевченка;
18.00 – «Музичний хіт-парад», концертна програма муніципального естрадно – духового оркестру та народного ансамблю мажореток «Альфа» (вулиця Проскурівська).
Нагадаємо, святкування Дня Європи розпочалося у Хмельницькому 11 травня. 
Крім того, у рамках Дня Європи відбудеться міжмузейний проект «Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час»
 
План заходів департаментів, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 22 до 28 травня 2017 року
П'ятниця, 19 травня 2017, 16:11
Детальніше...
 
У Хмельницькому відбудеться хода на підтримку християнських сімейних цінностей
П'ятниця, 19 травня 2017, 15:25
alt
Хода «Чоловіком і жінкою створив їх…» розпочнеться 21 травня о 13.00 від Костелу Христа Царя Всесвіту (проспект Миру, 55) та пройде вулицями Бандери, Кам’янецькою й Проскурівською до майданчика перед кінотеатром ім. Т. Шевченка. Там о 14.30 відбудеться святкове зібрання. А о 18.00 на вході у парк культури та відпочинку імені М. Чекмана розпочнеться християнський молодіжний  концерт, присвячений Дню сім’ї. Організатор святкових заходів – християнські громади та Духовна рада міста Хмельницького.
Їх мета – привернення уваги громадян і влади до необхідності правового захисту та закріплення християнських, традиційних для українців сімейних цінностей у законодавстві України.
 
РЕМ повідомляє
П'ятниця, 19 травня 2017, 15:08
alt22 травня у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене електропостачання будинків за адресами:
з 9.00 до 13.00 – вул. Зарічанська, 3/2В, 8/3-14/5, пр. Миру, 76/7, 78/4, 78/5, вул. Свободи, 9а.
 
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Розпочато прийом заявок мікропроектів у рамках Програми «Громадські ініціативи»
П'ятниця, 19 травня 2017, 12:35
altОголошується конкурс з визначення одержувачів бюджетних коштів у 2017 році, передбачених на реалізацію Програми “Громадські ініціативи” міста Хмельницького на 2016-2020 роки. Днями у міській раді було затверджено звіт щодо реалізації Програми «Громадські ініціативи» м. Хмельницького на 2016-2020 роки у 2016 році.  У цьому році визначено 8 пріоритетних напрямів проектів. Тому навіть якщо проект технічно формлений правильно, але не підпадає під жодну з категорій, розгладатися не буде. 
Детальніше...
 
Хмельничани вшанували пам’ять жертв політичних репресій
П'ятниця, 19 травня 2017, 12:19
altУ переддень пам’яті жертв політичних репресій відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам тоталітаризму “Ангел Скорботи”. Вшанувати пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму, згадати кожного, хто був знищений каральною системою, став в’язнем ГУЛАГу, був позбавлений батьківського дому і висланий на чужину, прийшли керівники міської та обласної влади, депутати обласної та міської рад, члени обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, представники політичних партій і громадських організацій, духовенства, керівники підприємств, установ та організацій міста й області, родичі загиблих, громадськість міста.
У хвилині мовчання присутні схилили голови перед світлою пам’яттю безневинно убієнних.
Детальніше...
 
Фестиваль рестораторів Поділля чекає на гостей
П'ятниця, 19 травня 2017, 10:13
alt20 травня, уже вдруге у нашому місті,на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка відбудеться фестиваль рестораторів Поділля.
Організатори фестивалю – управління торгівлі, управління культури і туризму міської ради та Подільська гільдія кулінарів мають на меті урізноманітнити дозвілля хмельничан та гостей міста, зробити його привабливішим для туристів. Особливістю цьогорічного фестивалю буде те, що він проходитиме під час святкування Дня Європи в Україні. Кулінари фестивалю представлять великий вибір смачної їжі і напоїв багатьох країн Європи (Німеччини, Польщі, Бельгії, Молдови, Турції, Азербайджану, Франції та Іспанії), а також кулінарну продукцію ресторанів Подільського краю від кращих кухарів та кондитерів. Загалом у фестивалі візьмуть участь 8 закладів ресторанного господарства Хмельницького.
Запрошуємо хмельничан провести цікаво час, отримати чудовий відпочинок та позитивні емоції для всієї родини. Початок фестивалю о 12-00.
Додаткову інформацію можна отримати за номерами телефонів: 65-11-41, 65-61-26 (управління торгівлі Хмельницької міської ради). 
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 224

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02