Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

27 червня 2017 року в 17.00 годині

в залі засідань міської ради по вул.Гагаріна, 3 (2-й поверх)

відбудеться

презентація проекту рішення про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік.

 

         Запрошуються депутати міської ради, члени виконавчого комітету, головні розпорядники бюджетних коштів, представники громадськості та небайдужі громадяни міста.

 

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Запрошуємо долучитися до обговорення пропозиції щодо перейменування парку ім. М. Чекмана

Просимо заповнити анкету

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Публічні консультації: обирайте один із 6 архітипів МАФів або пропонуйте свої варіанти
Середа, 14 червня 2017, 18:07
altРівно місяць триває проект “Публічні консультації” у місті. Перші два тижні у хмельничан запитували, де на їхню думку повинні розміщуватись малі архітектурні форми. 45% надали перевагу варіанту “на зупинках громадського транспорту”. Наразі триває другий етап консультацій, який стосується зовнішнього вигляду МАФів. Віддати голос за один із шести пропонованих варіантів можна на спеціальному сайті “Ваша думка” або перейти через сайт Хмельницької міської ради. 
Детальніше...
 
Міська влада спрямовує зусилля на вирішення актуальних питань працюючих громадян
Середа, 14 червня 2017, 16:46

alt

У місті активно працює робоча група зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати. Протягом 2017 року проведено 17 нарад, на які запрошувались 777 роботодавців міста, заслухано 367 з них. Під час нарад більшість суб’єктів господарювання повідомили, що заробітна плата працівникам  з 1 січня  2017 року встановлена в розмірі 3200 грн. Частина представників малого та середнього бізнесу проінформували, що фінансово складно використовувати працю найманих працівників, тому вони почали здавати приміщення (чи їх частину) в оренду, а працівники звільнились та оформились як фізичні особи-підприємці. Протягом останнього часу багато роботодавців скаржаться на від’їзд кваліфікованих працівників за кордон – масово у Польщу. Відділом праці управлінням праці та соціального захисту населення організовано та взято участь у інформаційно-роз’яснювальних заходах, направлених на легалізацію «тіньової» зайнятості та «тіньової» заробітної плати серед суб’єктів господарювання міста  за місцем здійснення діяльності.
Детальніше...
 
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє
Середа, 14 червня 2017, 16:20
altУ зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на вул. Чкалова, 18/1, 15 червня з 09:00 до 14:00 буде призупинене водопостачання у житлових будинках, розташованих на вул. Чкалова (на відрізку від вул. Курчатова до вул. Північної).
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Увага! Триває прийом документів на здобуття міських премій
Середа, 14 червня 2017, 15:41
altУправління культури і туризму Хмельницької міської ради оголошує  прийом документів на здобуття міської премії імені Богдана Хмельницького у 2017 році та міської премії імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень у 2017 році, який триватиме до  01.08.2017 року (Положення про премії додаються).
Детальніше...
 
Муніципальний хор співатиме для хмельничан на Проскурівській
Середа, 14 червня 2017, 15:23

alt

16 червня біля приміщення управління культури і туризму міської ради (вул. Проскурівська, 30) відбудеться концерт одного з найкращих колективів нашого міста – лауреата та дипломанта всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Хмельницького академічного муніципального камерного хору під орудою художнього керівника та диригента, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура.
Початок концерту о 18.00. 
Детальніше...
 
У Хмельницькому відбудеться конференція для жінок-депутатів
Середа, 14 червня 2017, 12:36
alt17 червня о 9.00 у конференц-залі готелю «Поділля» (вул. Шевченка, 34) за ініціативи Жіночої демократичної мережі Міжнародного республіканського інституту в Україні, Всеукраїнської громадської організації «Жіночий вибір» відбудеться Перша конференція для жінок-депутатів місцевих рад Центрального регіону України.
У роботі конференції візьмуть участь жінки-депутати обласних, міських, селищних і районних рад 9-ти областей України, а саме: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької, представники IRI, IFES, NDI.
Запрошуються також представники жіночих громадських організацій.
Детальніше...
 
І знову йдемо в Народний Дім
Середа, 14 червня 2017, 09:48
altУспішно продовжується співпраця освіти і «Просвіти» у місті Хмельницькому. Учні пришкільних літніх таборів СЗОШ №1, 7, 15 та інших відкрили для себе чимало нового, відвідавши Народний Дім «Просвіти». Особливо сподобалось  учням літнього мовного табору «Happy days». НВО № 5 імені Сергія Єфремова, які прийшли разом з волонтером із Канади Ніком. Гостю було дуже цікаво дізнатись українською та англійською мовами про Товариство «Просвіта», з яким давно і плідно співпрацює НВО № 5. Захоплення в усіх викликала експозиція Музею міжнародних зв’язків  міста Хмельницького зі своїми містами-партнерами. А цьогорічна просвітницька цікавинка  - це унікальні керамічні сюжетні роботи відомої майстрині Галини Гоми з колекції Народного Дому «Просвіти.                                                                                                  
Детальніше...
 
Увага! Призупинено прийом документів на видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
Вівторок, 13 червня 2017, 18:04
alt
Відповідно до листа Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради від 13.06.2017 р. № 1688/03-0115 прийом документів з адміністративної послуги "Видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки" в управлінні адміністративних послуг (вул. Соборна, 16) тимчасово призупинено.
10.06.2017 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», яким передбачено основні зміни. 
Детальніше...
 
Увага! Оприлюднено для обговорення проект регуляторного акта
Вівторок, 13 червня 2017, 17:31
altВідповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету “Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та встановлення Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування“. 
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел.: 79-55-25, 79-55-77. Електронна адреса –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Вівторок, 13 червня 2017, 17:23
 alt14 червня з 09.00 до 17.00 у зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня електроенергія у будинках по вул. М. Вербицького, 29-59, 36-82 та вул. Криничній, 17-27, 29-59.
 
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 
«Актуальні питання здійснення соціальної роботи з сім’ями в місті Хмельницькому»
Вівторок, 13 червня 2017, 15:56
altНа таку тему спілкувалися працівники міського та обласного Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час робочої зустрічі. Її учасники обговорили такі важливі питання, як: реалізація державної соціальної політики в м. Хмельницькому; здійснення соціальної роботи з сім’ями, що перебувають в складних життєвих обставинах; соціальна робота з особами з числа дітей-сиріт, як фактор попередження неблагополуччя; аналіз кращих методик щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі; соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб; соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; здійснення соціальної роботи з особами, які перебувають у конфлікті з законом.
Детальніше...
 
Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує безкоштовну психологічну діагностику готовності дітей до школи
Вівторок, 13 червня 2017, 14:49
altЗвертатись за адресою: вул. Кам’янецька,38. Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів: (0382) 76-29-28, 65-78-78.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 238

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02