Developed by JoomVision.com

OSBB


Курс долара
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Олега Певнєва з виборцями округу №19
Четвер, 23 березня 2017, 11:19

alt

23 березня з 17:00 до 19:00 в приміщенні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 (вул.Львівське шосе,47/3) відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Певнєва Олега Віталійовича з виборцями свого округу.

 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул.Львівське шосе, 33–35, 39–43/1, 47–47/2, 49,51;
вул.Тернопільська, 26/3, 26/4–26/5, 34Г–34/4, 34/5;
вул.Інститутська, 19, 21–21/1;
вул.Молодіжна, 2/3–2/3Д, 8/2.
 
МКП «Хмельницькводоканал» інформує
Четвер, 23 березня 2017, 11:09
altСтаном на 23 березня на перехресті  вулиць Водопровідної та Свободи, а також на розі вулиць Гоголя та Грибоєдова тривають роботи з ліквідації поривів водопроводу. Водопостачання на вказаних вулицях тимчасово призупинено.
Можливе призупинення водопостачання на вулиці Вайсера, 79. За вказаною адресою проводяться роботи із заміни запірної арматури.
На вул. Красовського, 9 після ремонту колодязя виконуються роботи із заміни люка.
 
13 сесія міської ради: зміни до бюджету та ухвалення низки Програм
Четвер, 23 березня 2017, 10:37
altНа черговому сесійному засіданні депутати ухвалили зміни до бюджету міста.137 додаткових мільйонів гривень розподілили між усіма галузями. Депутати ухвалили виділити кошти на підвищення заробітної плати на два тарифні розряди для працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Підтримали Програму розвитку велоінфраструктури на 2017-2025 рокита виділили кошти на придбання дуобусів та новї техніки. 
Детальніше...
 
Година Землі - 2017! Вимкніть світло на 1 годину!
Четвер, 23 березня 2017, 10:10
alt25 березня о 20.30 люди в усьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Україна долучається до Години Землі вже дев’ятий рік поспіль, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього. Хмельничани цього року всьоме підтримають акцію. Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, і з того часу виросла до світової екологічної ініціативи, яка об’єднала більше 7000 міст у 170 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього без зміни клімату, майбутнього, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутнього, у якому людина живе в гармонії з природою.
Управління з питань екології та благоустрою міста закликає небайдужих мешканців міста Хмельницького 25 березня о 20.30 приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху - Години Землі - 2017, та підтримати кампанію у нашому місті.
Кожен охочий може долучитися до цієї акції, вимкнувши на годину, з 20.30 до 21.30, електроенергію у себе вдома.
Детальніше...
 
Команда «Ерудит» гімназії №1 – переможець «Битви шкіл»
Середа, 22 березня 2017, 19:53
altПочинаючи від 7 грудня, коли святкують День місцевого самоврядування, проводиться конкурс серед учнів 6-7 класів у формі гри-вікторини «Місто своїми руками». Під час цього конкурсу визначено 5 переможців, а саме команди: «Ерудит» гімназії №1 ім. В. Красицького, «Золотий запас» гімназії №2, «Sun rise» СЗОШ №12, «Юні академіки» СЗОШ №19 ім. М. Павловського і «Наслідники Богдана» ЗОШ №18 ім. В. Чорновола. У березні для команд-переможців проведено екскурсію Хмельницькою міською радою, під час якої юних хмельничан ознайомили з роботою місцевих органів влади. Сьогодні у навчально-виховному комплексі №10 відбулися зйомки телепроекту «Битва шкіл». Під час захоплюючої інтелектуальної гри усі команди показали себе чудовими знавцями місцевого самоврядування та рідного міста Хмельницького. Більше того – прекрасними знавцями історії України, яку вивчають у школах. У підсумковому двобої зійшлися команди гімназій №2 та №1. Остання виявилась найсильнішою. Тож команда-переможець сьогоднішньої «Битви шкіл» гімназії №1 ім. В. Красицького отримала в подарунок від міського голови Олександра Симчишина подорож до Верховної Ради України.
Детальніше...
 
Комунальні підприємства інформуватимуть про свою діяльність
Середа, 22 березня 2017, 19:13
alt
Таке рішення прийняли депутати міської ради під час пленарного засідання 13 сесії. Своїм рішенням депутати визначили й механізм інформування.
На офіційному веб-сайті міської ради буде створено окремий розділ "Комунальні підприємства" з підрозділами по кожному підприємству та розміщено активні гіперпосилання на їх власні веб-сайти (у разі наявності). МКП "Хмельницькінфоцентр" забезпечуватиме цілодобовий і безоплатний доступ до інформації про діяльність комунальних підприємств міста, розміщеної на сайті міської ради, захист інформації від несанкціонованої модифікації та збереження.
"Це черговий крок у напрямку реалізації політики "відкритих дверей". Діяльність комунальних підприємств забезпечується, у тому числі за рахунок коштів платників податків на території міста. А отже, громада має повне право контролювати ефективність та цільове спрямування їх використання", - наголосив Олександр Симчишин.
 
У зв’язку із приєднанням обвідної ділянки водогону буде обмежено водопостачання деяких будинків у мікрорайоні Гречани
Середа, 22 березня 2017, 18:14
altУ зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт на водогоні Жмеринської дистанції колії «Південно-Західної залізниці» 23 березня з 8.00 до 20.00 буде відсутнє водопостачання будинків за адресами: вул. Курчатова, 63-71/1, 92-92/1, вул. Деповська, 1-17, вул. Городня, 2-4, вул. П’яскорського, 3, пров. П’яскорського, 2.
Жмеринське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №3 сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Увага! У зв’язку з омолодженням дерев рух транспорту вулицею Володимирською буде обмежено!
Середа, 22 березня 2017, 16:30
altЗ 23 по 27 березня з 8.00 до 17.00 год. комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Володимирській, на ділянці від вулиці Подільської до вулиці Пилипчука.
Рух транспорту на вказаній ділянці вулиці буде перекрито.
Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
У 2017 році місто розвиватимуть за чотирма напрямами
Середа, 22 березня 2017, 15:57
altПід час пленарного засідання 13 сесії міської ради депутати прийняли Програму економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2017 рік. Документ окреслює головні напрями розвитку Хмельницького, визначає проблемні питання у різних галузях та завдання для їх вирішення.
Програма визначає чотири головні напрями розвитку міста у поточному році: економічне зростання, забезпечення комфортних умов проживання у Хмельницькому, підвищення рівня соціальних стандартів та сприяння всебічному розвитку громади міста, охорона довкілля та безпека життєдіяльності
Детальніше...
 
У Хмельницькому Агенція розвитку залучатиме гранти та інвесторів
Середа, 22 березня 2017, 14:25

altДепутати Хмельницької міської ради прийняли рішення створити комунальну установу «Агенція розвитку міста».Метою створення і діяльності Агенції є надання аналітичної, дослідницької, творчої підтримки у процесі реалізації Стратегії розвитку міста, а також налагодження партнерських відносин з міжнародними організаціями з метою залучення зовнішніх досвіду, знань і коштів для реалізації та фінансування проектів розвитку міста.
Головними завданнями у роботі Агенції стане:
- надання організаційної та інформаційної підтримки процесу стратегічного планування розвитку міста;
- формування системи муніципального маркетингу та брендингу міста; 

Детальніше...
 
Увага! У зв’язку з ремонтними роботами рух нічних тролейбусів у напрямку мікрорайону Ракове буде тимчасово призупинено
Середа, 22 березня 2017, 12:18
altВ зв'язку із необхідністю ремонту силового кабелю в ніч з 22 на 23 березня 2017 року рух нічних тролейбусів, що курсують за маршрутом №61 “Катіон - Ракове”, буде обмежено до залізничного вокзалу.
Адміністрація КП «Хмельницькелектротранс» сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Міська Програма термомодернізації житлових будинків у дії
Середа, 22 березня 2017, 11:21
altВідповідно до Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних житлових будинків м. Хмельницького на 2016-2020 роки, яка була затверджена рішенням міської ради у липні минулого року, відбувається утеплення багатоквартирного будинку, що на вул. Подільській, 149 за співфінансування в пропорції 70% (кошти міського бюджету) на 30% (кошти співвласників будинку). Паралельно завершуються роботи на вул. Бандери, 7/1.

Як скористатись Програмою.

Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 297

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02