Developed by JoomVision.com

OSBB


Курс долара
Юні дарування запрошують на концерт
П'ятниця, 07 квітня 2017, 15:09
alt12 квітня о 17.00 у приміщенні міського будинку культури відбудеться мистецька програма «Юні дарування Хмельницького».
Програма стартувала в 2011 році і ось уже шість років поспіль в залі будинку культури збираються викладачі музичних закладів, учні, студенти та пересічні мешканці міста щоб почути молоді таланти. В цьому концерті за участю муніципального естрадно-духового оркестру та учнів шкіл естетичного виховання по новому розкриваються молоді таланти Хмельницького, відчуваючи професійну підтримку музикантів та їх художнього керівника Тараса Безнюка.
Детальніше...
 
Увага! У зв'язку із несприятливими погодними умовами відкриття фестивалю «Великодній дивосвіт» перенесено на 10 квітня
П'ятниця, 07 квітня 2017, 12:45
altВідкриття фестивалю писанок «Великодній дивосвіт» відбудеться 10 квітня 2017 року о 18.00 на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г.Шевченка. Вперше у цьому році у місті буде створено Великодню писанкову композицію просто неба на майдані біля кінотеатру імені Т. Шевченка, яка включатиме 10 метрових писанок, ексклюзивно розписаних учнями та викладачами початкових мистецьких шкіл та студентами Хмельницького національного університету, та світлодіодну красуню – писанку висотою 2 м, понад тисячу писанок, розписаних юними хмельничанами – учнями загальноосвітніх та мистецьких закладів.Традиційно пройдуть майстер-класи за участю викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів, на яких всіх бажаючих ознайомлять з технікою  розпису та використанням подільських кольорів та символів у розписі писанок.
Про це у сюжеті МТРК "Місто".
У рамках фестивалю відбудеться серія майстер-класів з писанкарства.
Детальніше...
 
Зменшення відсоткової ставки стимулює реєстрацію нових підприємців та збільшення надходжень до бюджету Хмельницького
П'ятниця, 07 квітня 2017, 12:17
altАби піти назустріч місцевим підприємцям рішенням сесії Хмельницької міської ради було знижено ставку єдиного податку для підприємців міста 2-ої групи з 20% до 15%. При цьому у міський бюджет закладалися чималі ризики.
Тоді, за підрахунками фінансистів, прогнозувалося зменшення кількості платників податку 2-ої групи на 22%, а міський бюджет мав недоотримати від платників податку 2-ої групи 12,5 млн грн.
Детальніше...
 
Розпочався відбір претендентів серед педагогів на персональні премії від Хмельницької міської ради
П'ятниця, 07 квітня 2017, 10:04
altЗаявки претендентів на призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького приймаються до 2 червня.
Документи претендентів оформляються відповідно до Положення про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 року № 22, та приймаються до 2 червня 2017 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53, кім. 28.
Відповідальна особа: Думанська Г.В. (тел. 65-77-51; 068 83 44 166).
З положенням можна ознайомитись за посиланням.
 
У Хмельницькому вируватиме сільськогосподарський ярмарок
П'ятниця, 07 квітня 2017, 09:50

altХмельницька міська рада й обласна державна адміністрація закликають хмельничан та гостей міста відвідати сільськогосподарський ярмарок, який відбудеться 8 квітня на вулиці Прибузькій.

На ярмарок запрошують фермерів, виробників сільськогосподарської продукції із усієї області, мешканців міста та сіл, які бажають вигідно продати та придбати продовольчі товари.
Початок роботи о 8.00.
Довідки за номерами телефонів: 65-11-41, 65-84-49 (управління торгівлі Хмельницької міської ради).
 
Я дав доручення спрямувати максимум сил на ліквідацію ям, що з'явилися після непростої зими, – Олександр Симчишин
Четвер, 06 квітня 2017, 18:06
altУ місті активно ліквідовуєтья ямковість на дорогах. Понад 2 тижні щодня, окрім неділі, одночасно на автошляхах міста працюють 7-8 бригад. Так, наразі тривають роботи на вулицях: Чорновола, Озерна, Панаса Мирного, Козацькій, Купріна, Львівське Шосе, Толстого, Кам'янецька, Героїв Чорнобиля, Пушкіна.
Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Четвер, 06 квітня 2017, 17:21
alt7 квітня з 10.00 до 16.00 у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене  електропостачання за адресами: вул. Паркова, 6\2, 6-65, 22
 
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Четвер, 06 квітня 2017, 14:07

Відповідно до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього головного економіста відділу доходів фінансового управління Хмельницької міської ради.

Вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше трьох років, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Детальніше...
 
Міський голова нагородив переможниць Міжнародного волейбольного турніру
Четвер, 06 квітня 2017, 11:24
alt
27-28 січня 2017 року у Вільнюсі пройшов перший турнір серії EEVZA (Східноєвропейська волейбольна зональна асоціація) Masters Tournament 2017. Організаторами турніру виступили Федерація волейболу Вільнюса (президент Данге Гілене), Tinklas sport Club, журнал LAIMA та команда Tinklinio Klubas Laima, який проведено у спортивних залах Литовського університету освітніх наук та спортивної школи «Tauras».
Жіночі та чоловічі команди з Литви, Латвії, Естонії, Росії, Білорусі, США, Польщі та України змагалися за призові місця у шести вікових групах. Перше місце у віковій групі 35+ посіла наша команда "Хмельничанка".
Вчора представники команди зустрілися із міським головою Олександром Симчишиним та начальником управління молоді та спорту Сергієм Ремезом.
"Я дуже радий, що волейбол в нашому місті радує успіхами. Завжди приємно ходити на ігри команди "Новатор", а ваша перемога вселяє гордість, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Спорт та фізична культура - пріоритетні галузі в нашій роботі. Потрібно створювати умови для навчання та розвитку нових поколінь спортсменів, а вже зараз прагнути до того, щоб приймати в себе змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів з різних видів спорту".
Детальніше...
 
У Хмельницькому запрацювала урядова програма «Доступні ліки»
Четвер, 06 квітня 2017, 10:21
altУрядова програма «Доступні ліки» дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. За цією Програмою можна отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, внесені до Реєстру.
Для отримання ліків необхідно звернутися до свого сімейного або дільничного лікаря та отримати  рецепт. Потім, з рецептом,  - до аптеки з позначкою «Доступні ліки» та отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою. Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.
Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 03 квітня 2017 року, розміщений на сайті Міністерства охорони здоров’я у розділі «Доступні ліки». У реєстрі зазначена міжнародна непатентована назва лікарського засобу (та, яку лікар зазначає в рецепті) та торгова назва лікарського засобу – назва препарату, який можна отримати в аптеці. Також, у реєстрі зазначено розмір відшкодування за упаковку лікарського засобу (та сума, яку оплачує держава) та суму доплати  пацієнтом.
У місті Хмельницькому рецепти можна отримати у лікарів Хмельницьких міських центрів  ПМСД №1 та №2, тобто,  у сімейних та дільничних лікарів у всіх амбулаторіях.
Для отримання ліків  можна звернутися в мережу наступних аптек:
- усі аптечні кіоски комунальної аптеки «Віола», т. 65-42-33;
- ПП «Аптеки Поділля», т. 78-46-48 (розпочнуть надавати ліки за Програмою з 10 квітня 2017 року);
Детальніше...
 
Депутати Хмельницької міської ради вимагають скасувати абонплату за газ
Середа, 05 квітня 2017, 18:34
altСьогодні відбулася позачергова 14 сесія Хмельницької міської ради. Скликали сесію за зверненням двох політичних сил – ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина».
Участь у сесії взяли представники усіх фракцій, представлених у міськраді.
На порядку денному було одне питання – скасування безпідставно встановленої абонплати за підключення до системи газопостачання для населення.
Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Середа, 05 квітня 2017, 17:42
alt6 квітня з 10.00 до 17.00 у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене  електропостачання за адресами: вул. Молдавська, 19-39 (18-68), вул. Вінницька, 81-83 та у мікрорайоні дальнє Дубове.
3 10.00 до 16.00 вул. Перемоги, 1, 3, пр. Миру, 62, 62а, 62б, 62\1.
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 211

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02